ABAS Türkiye, Adana iş ortağı Küresis ile ortaklaşa düzenlediği tanıtım toplantısında Adana’da yer alan işletmelerle geliştirdiği ERP çözümleri hakkındaki güncel bilgileri paylaştı.

adana

Mevcutta 3.300’den fazla işletmeye çözüm sunan ABAS, global ve yerel olarak hızla büyümeye devam eden müşteri veritabanına daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek amacıyla Türkiye’deki iş ortağı ağını da geliştirmeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi iller başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerindeki projelerine daha kolay hizmet verebilmek, artan müşteri sayısına kesintisiz ve uzmanlık gerektiren hizmetleri götürebilmek gibi hedefler ile globaldeki stratejisine paralel olarak çözüm ortaklığı programına hız veren ABAS Türkiye, son olarak Adana ve çevre illerdeki KOBİ’lere hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için bu konuda uzman kadroya sahip Küresis firmasını iş ortakları ağına ekledi.

Konu hakkında görüşlerini aldığımız, Küresis kurucu ortaklarından ve aynı zamanda Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı olan Prof. Dr. Rızvan Erol, ABAS Türkiye ile yaptıkları anlaşma ile Adana ve çevre illerde yer alan işletmelerin süreçlerini iyileştirme konusunda bugüne kadar verdikleri danışmanlık hizmetlerine, abas ERP Kurumsal Kaynak Planlama yazılımı danışmanlık hizmetlerini de kattıklarını ve bu sayede firmalara kurumsallaşma yolunda verilecek hizmetleri genişlettiklerini belirtti.

adana

Adana’daki işletmelerle Sheraton Otel’de gerçekleştirilen etkinlikle bir araya gelen ABAS ve Küresis ekibi, gerçekleştirilen sunumlarla Kurumsal Kaynak Planlama yazılımlarının önemi, seçim süreci, projelerde karşılaşılan zorluklar ve ERP yazılımının işletmelere sağladığı faydaları anlattılar.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.