Dünyanın önde gelen ERP bilgi kaynaklarından ERP Focus, abas’ın haber sitesi olan, abas-blog.com adresini 2014 yılının ERP Yazarları Ödül Töreninde “En iyi Tedarikçi Blogları” kategorisindeki en iyi 3 siteden birisi olarak ödüllendirdi. Bloglar, ERP topluluğu tarafından oluşan farkındalık doğrultusunda seçilip, eleştirmenlerden oluşan jüri tarafından gerçekleştirilen bir panelde değerlendirildi.

abas blog

Sitenin canlı hayatına başladığı Ağustos ayından itibaren, ERP trendleri ve teknolojileri, müşteri başarı hikayeleri, ERP bütçeleri, firma haberleri ve abas’ın global marka yenileme çalışmalarını da içeren pek çok başlık ile alakalı 70’den fazla haber yayınlandı. Blog gönderimleri, dünya genelinde pek çok kişi ve pek çok etkinliği de içerecek şekilde abas’ın global yapısını yansıtmak hedefi ile düzenlendi.

abas blog

“abas, ERP kullanıcılarına ve iş dünyasına katkı yapmaya odaklanıyor” yorumunu yapan abas USA Pazarlama ve İletişim Yöneticisi Caroline Wizeman, “2015 yılında da blog, web sitesi ve sosyal medya araçları ile bu çalışmalarımızın üzerine katarak devam etmek istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

ERP Focus, ERP Yazılımları ile alakalı hem sektör profesyonellerine, hem de organizasyonuna ERP sistemi uyarlaması yapacak kişilere yönelik bilgi ve değerlendirme kaynakları sunmaktadır. ERP Pazarı ile alakalı güncel bilgiler, araştırmalar ve araçlara web siteleri aracılığıyla erişebilirsiniz.