Açıklık

Haydi yüzleşelim: Muhasebe karmaşık bir alandır. Maalesef şu bir gerçek ki finansal bilgilerinize siz ve ekibiniz ne kadar yabancıysa, müşterilerinizle aranızda sıkıntı çıkarabilecek muhasebesel bilgiler hakkında problemler ve yanlış algılamaların riski de o kadar fazladır.

abas ERPabas ERP’nin kolay anlaşılır modülleri sayesinde finansal bilgilerinizi yeniden yapılandırmanız paranızdaki bilinmezi ortadan kaldıracaktır. Masrafları takip edin, tedarikçi fiyatlandırmasını bir bakışta değerlendirin, varlık amortismanını izleyin, diğer departmanlarla işbirliği yapın ve tüm mali verilerinizi istediğiniz yerden erişilebilen tek bir entegre sistemde merkezileştirin. Hepsinden önemlisi, kullanıcı dostu ERP’niz sayesinde bunların hepsini güvenle yapın.

Gerçek Zamanlı Veri

Harcamalar ve gelecekteki yatırımlar hakkında bilinçli kararlar vermenin en iyi yolu, finansmanınızın tam olarak güncel durumunu bilmektir. Dün değil, geçen ay değil, bugün ve tam şimdi. Bununla birlikte, en güncel ve güvenilir bir finansal genel görünüm oluşturmak için, kuruluşunuzdaki, finansı etkileyen her departmanla tam işbirliği yapmanız gerekir. Burada “her departmanın” içindekiler kimler diye sorarsanız, cevap “herkes” olacaktır!

Firma içinde işbirliği abas ERP’nin en iyi olduğu unsurlardandır. Kullanıcılar abas ERP’yi farklı departmanlar arasında otomatik olarak bağlı kanallar oluşturacak şekilde programlayabilirler. Bir alanda yapılan güncellemeler, sistemin genelinde diğerlerini tetiklemekte, böylece her siparişin, masrafın ve sevkiyatın finansal öngörü planını hemen yenilemesini sağlamaktadır.

Daha Yüksek Kâr Hanesi

Basitçe ifade etmek gerekirse, muhasebe, harcadığınız ve ne kazandığınız arasındaki daimi bir savaştır. Her ikisinde de şeffaflık olmadan, tasarruf fırsatlarını kaçırabilir veya değerli bir yatırımdan vazgeçebilirsiniz çünkü, masrafları doğrulayamadığınız için endişelisinizdir.

abas ERP’deki derinlemesine inceleme yetenekleri finansal açıdan altına bakılmadık taş bırakmaz. Alacak hesaplarını, borç hesaplarını ve aralarındaki her şeyi keşfedin. Müşterileriniz sorduğunda satış bilgilerinin her zaman hazır olmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırın. İşletme masraflarını azaltmak için tüm bölümler arasında koordinasyonu kolayca sağlayın. Kendinizi veya ekibinizi aşırı genişletmeden, bu kâr hanesini artırmak için gereken her şeyi yapın.

Esneklik

Karmaşık rakamların dünyasında esneklik, bilindiği üzere muhasebeden isteyeceğiniz bir özellik değildir. Sonuç olarak, doğruluk her şeydir. Kabaca tahminlere dayanan şirket finansmanları en başından itibaren kusurludur.

Buna göre, finansmanınızı nasıl yönettiğiniz, değişen pazarlara ve gelişmekte olan ticari hedeflere yanıt vermek için her zaman esneklik durumunu korumalıdır. Mevcut ERP yazılımınızla finansal zekayı eyleme ne kadar çabuk dönüştürebilirsiniz?

abas ERP kullanıcıları yazılımlarını tam olarak neyi, ne zaman görmek istediklerini yansıtacak şekilde tekrar tekrar tasarlayabilirler. Kabiliyetlerinizi genişletmek için modüller ekleyin, gösterge ekranınızı doğru görsellerle kişiselleştirin, fatura ve makbuzlar denizinde kaybolmaktan kurtulmak için tüm önemli belgeleri sanal olarak kaydedin.

Finansal işlemlerinizi sıkıcı iş olarak görmeyi bırakmanızın zamanı geldi. abas ERP’yi seçin ve muhasebe uygulamalarınızı daha hızlı, daha derin ve daha uygulanabilir finansal bilgiler için basitleştirin.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.