Endüstriniz giderek daha fazla bağlantı oluşturduğunda, kitleniz ülke sınırları boyunca büyüyecek, sınırları aşacak ve dünyanın dört bir yanına yayılacaktır. Yeni pazarlar yeni iş alanları getirir ama aynı zamanda alışkın oldukları bölgelerin dışında çalıştırmaya zorlayarak öte yandan da endüstrileri sınar. Bununla birlikte, en akıllı endüstri liderleri bile uluslararası ticaretin getirdiği zorluklarla yüzleşmenin, çaba ve riski de beraberinde getirdiğini bilirler.

Bununla birlikte, işletmeler kendileri için bir isim yaratmaya yardımcı olmak adına abas ERP’yi seçtiklerinde, sarf edecekleri çabadan tasarruf eder ve riski azaltırlar. Nasıl? Gerçek zamanlı veri yönetimi ve tam entegrasyon sadece bölümleri değil, okyanusları ve kıtaları da kapsar. abas ERP, müşterileriniz ve iş ortaklarınız nerede yaşıyor ve çalışıyor olurlarsa olsunlar, yabancı bölgelerde bile ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam edecektir. Bunun anlamı, onlara yanı başlarındaki kapı komşuları ile aynı hizmet kalitesini sunabilmektir. Ve abas ERP bunu mümkün kılar.

abas erp ile korkmayın

Her bağlantıda tam görünürlük

Hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz önemli değil, siz ve müşterileriniz arasında, siz ve tedarikçileriniz arasında ve özellikle iş dünyasında iletişim bir zorunluluktur. Endüstriler küreselleştiğinde, tedarik sürelerinin uzaması, tedarik zincirine hesap verme sorumluluğu ve daha yüksek malzeme nakliye masrafları gibi unsurlar operasyonları çevreler ve sonuç olarak büyümenin ardından aranan kazançları azaltır.

Tabi ERP sisteminiz, karmaşık bir müşteri siparişi, bir tedarikçi ile sözleşme tutarsızlığı veya anlık olarak belirleyici karlar almayı gerektiren eşsiz bir fırsat gibi, her önemli ve çeşitli ayrıntıyı tam ve gerçek zamanlı olarak analiz etmek için gereken x-ray vizyonunu vermiyorsa… abas ERP size bu gücü verebilir.

Ayrıca abas ERP’nin çeşitli dil ve para birimlerinde akıcı olması, onu sınır ötesi işletmeler için ideal bir araç haline getirir. Yani endüstrinizin liderleri ve çalışanları Çince, Almanca, İngilizce veya İspanyolca hangi dili konuşursa konuşsun, kimse döngünün dışında kalmaz.

Mobilite ve Nesnelerin İnterneti

Sektörünüz günümüz teknolojisine gereksiz araçlar gibi davranamaz. Akıllı telefonlar, tabletler, internete bağlı cihazlar ve sensörler, yeni nesil çalışanlarla etkileşime geçme, operasyonel maliyetleri düşürme, üretkenliği artırma ve en çok bel bağladığınız varlıkların ömrünü uzatma gücüne sahiptir.

Akıllı yatırımcılar paralarını riske atmadan önce kayda değer bir kanıt arar derler. Kurumsal ve endüstriyel hareketliliğin arkasında kapsamlı veri yönetimi ve ağ oluşturma olanakları olmazsa, bu yatırımlarla ilgili geri dönüşler, belki de ulaşılamayacak derecede sınırlı olacaktır.

abas ERP’nin mobil uygulamaları, tüm ERP sisteminizin gücünü avucunuzun içine koyar ve sizinle ana veriler arasında güvenli bir bağlantı oluşturur. Envanteriniz nerede olursa olsun envanterinizi yönetin, elinizdeki değerli verilerle uzaktaki varlıklarınızı kontrol edin ve artık kendinizi masanızdan kurtarın. Hareket kabiliyeti, endüstrinizin nasıl çalışılacağına karar vermesi demektir.

Temelden gelecekteki değişkenlere hazırlıklı

Peki ya bir sonraki büyük şey ne olacak? abas ERP yarın ne getirirse getirsin endüstrinizin uyum sağlamasına duraksamadan yardımcı olacak mı?

Kesinlikle. Dünya standartlarındaki mühendislerimiz başka türlüsünü yapamazlardı zaten. Yazılımımızı, esnek, özelleştirilebilir ve ERP’nin geleceği için elimizde bulunan her şeyle açıkça uyumlu olacak şekilde inşa ettiler. Siz de ideal sisteminizi şimdi uyarlayın ve abas ERP ürün grubu geliştikçe ilerleme kaydetmenizi sağlayacak modülleri ekleyin.

Sabit olan tek şey değişimin ta kendisidir ama, abas ERP’nin değişimi yakinen takip edip hemen akabinde uyguladığını size ve sektörünüze göstermesine izin verin.