Bir an için düşünün, akıllı telefonlar yaygın olarak kullanılmadan önce hayat nasıldı. Hatta daha iyisi, basit mobil cihazların bile kullanımından öncesini düşünün. Konuya çoğunlukla güvenlik tarafından bakıyoruz, örneğin, telefon olmadan uzun bir yolculukta başımız belaya girerse yardım çağırmanın herhangi bir yolunun da olamayacağı gibi. Oysa insanlar telefonun verdiği güvenlik hissi olmadan yıllar boyunca dünya çapında kilometrelerce seyahat etmediler mi. Benzer şekilde, akıllı telefonlar çalışma şeklimizi de değiştirdi.

abas mobil

İnfografiği buradan indirebilirsiniz!

İnsanların her şeyi dokümante etmek için not defterlerini yanlarında taşımak zorunda oldukları zamanları hatırlayın. Not panosuna farklı form ve belgelerden bir demet koymak, üretim alanında veya sahada çalışırken doğru yerde bilgiyi yazmak, masalarına geri döndükten sonra uygun bir zamanda sonuçları belge haline getirmek ve bu belgeleri doğru şekilde dosyalamak zorundaydılar.

Kullanıcılarınızın mobil cihaz üzerinden çalışırken çalışma tempolarına aynı şekilde devam edebilmeleri adına, akıllı telefonlar ve tabletlerde ERP platformumuzun işlevselliğini arttırmak için mobil çözümümüzü sürekli geliştiriyoruz.

Bu tür bir iş akışında o kadar çok şey yanlış gidebilir ki, işletmelerin bu denli yüksek düzeyde hatalar ile nasıl uğraşabildiklerini hayal etmek bile zor. Şimdi ise, kullanıcı eline sadece bir telefon alır, bir barkodu okutur ve bilgileri elektronik olarak kaydeder. Sisteme eklenen bilginin önemli bir katman sağlamasıyla, veriler daha sonra ERP platformu boyunca gerçek zamanlı olarak yayımlanır.

abas ERP platformu tamamen mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Kullanıcılarınızın mobil cihaz üzerinden çalışırken çalışma tempolarına aynı şekilde devam edebilmeleri adına, akıllı telefonlar ve tabletlerde ERP platformumuzun işlevselliğini artırmak için mobil çözümümüzü sürekli geliştiriyoruz.

Elindeki mobil ERP uygulamasının gücü ile bir işletme, satış noktasından üretime ve hatta satış sonrası servis süreçlerine kadar tüm işlemlerini hızlandırabilir. Ekli grafik, mobil ERP fonksiyonlarının operasyonlarınızı -geriye bakıldığında, teknoloji olmadan bugüne nasıl geldiğinizi merak ettirecek derecede- değiştirebildiğini detaylandırır.