Neden abas ERP’yi seçmelisiniz? Çünkü şirketiniz bunu hak ediyor…

Modern sanayii işletmeleri özellikle konu Kurumsal Kaynak Planlama olduğunda Sanayi Çağı dönemi donanımları ile başarılı olamayabilirler. Günümüzde verilen sipariş ile son mamul ya da verilen hizmet arasında çok karmaşık süreçler bulunmaktadır. Eskiden kalma yöntemler tüm operasyonlar genelinde verimliliği sağlamak için planlama ve izleme yeteneklerinden yoksundur. İnovasyonel atılım oranları bizlere gerekli teknoloji yatırımı yapmayan işletmelerin kısa zamanda rakiplerinin gerisinde kaldıklarını göstermektedir.

abas

Peki, abas ERP zaman testine dayanabilir mi? abas ERP tüm işiniz çapında haberleşme ve gerçek zamanlı bilgi paylaşımını teşvik ederek gereksiz bilgi yığınlarını dağıtır. İşletmenizdeki bölümler her şeye rağmen 20. yüzyıla ait olabilirler. Programlanması kolay otomasyonlar önemli oranda yeniden gerçekleştirilmesi gereken veri girdilerini azaltır ve en ileri teknoloji ile iş birlikteliği hiçbir zaman yavaşlamaz. Dahası, mobil dostu arayüzler işletmenizi uzaktan yürütmenizi sağlar.

İşletmenizin, zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf etmek için ani parlayan bir fikir ile, rekabetçi beklentilere meydan okuyan sorgulanamaz bir değer arasındaki farkı bilmesi lazımdır.

Gerçek Rekabet Üstünlüğü

Bazen rekabet vaatleri işletmelerin akıllarını çelerek inanılmaz riskler almalarına neden olur. Sanayi liderleri birbirlerinden istifade ettikleri zamanlarda -sadece karşı tarafta var diye- bütünleşik çözümlere yönelmeleri, kendilerinde geçici ve kalıcı değerler noktasında kafa karışıklığına sebebiyet verebilir.

İşletmenizin, zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf etmek için ani parlayan bir fikir ile, rekabetçi beklentilere meydan okuyan sorgulanamaz bir değer arasındaki farkı bilmesi lazımdır. Evet, abas ERP pratikte sıkıntısız çalışmakla beraber, aynı zamanda oldukça güçlüdür. Terzi usulü çözüm liderleri özgürce istedikleri düzenlemeleri yaparak kendilerine özel iş modellerini uygulayabilir ve de böylelikle iş hedeflerine ulaşırlar. Başkalarını takip etmeyi bırakın ve abas ERP ile iş süreçlerinizi yöneterek kendi yolunuzu kendiniz aydınlatın.

Tüm sorunların ve hatta en zorlularının üstesinden gelmek…

Her sektörün kendine göre zorlukları vardır. Yenilgiyi görmezden gelmek ya da kabullenmek, aslında işletmenizin tam olarak neler yapabileceğinin farkında olmadığınız anlamına gelir.

Bunun yerine, abas ERP’nin gelişmiş donanım paketleri ile onlarla yüzleşin. Mesela, özel üretimin geleneksel olarak uzun ve belirgin bir satış dönüşüm zaman çizelgesi vardır. Fiyat teklifi karşılaştırma teknolojisi (Compare Price Quote – CPQ) önceden programlanmış değerleri, gerçek zamanlı veri ve görsel arayüz fonksiyonlarını kullanarak, müşterileriniz için anında üç boyutlu üretim modelleri oluşturmanızı sağlar. Artık mühendisler ve müşteriler arasında zamanlama sıkıntıları yok. Tükenmiş stoklar yüzünden son dakika maliyet artışları yok. Dolayısıyla kaçan fırsatlar da yok!

O halde sorununuz ne? Şansınız var, abas ERP size yardımcı olabilir…

Herşey katma değerli

Birçok yerde, hisse ya da işletme sahiplerinin organizasyonel, yapısal ya da teknolojik değişikliklerde bilmek istedikleri tek bir şey vardır: Sahip olunacak şeyin ne kadar değer vaat ettiği!

abas ERP bu zorlu topluluğu etkilemek için gerekli olan şeylere sahip mi peki? Tüm ortaya konan uğraştan sonra kullanıcıların ve yönetimin yüksek isteklerini karşılamada başarısız olması halinde (ki her ne kadar başarıya çok yakın olunsa da) oluşan sıkıntı bünyede pek hoş karşılanmayacaktır.

abas ile gelen gelişmiş ERP çözümü sadece paranızı ya da kolaylaştırılmış iş akışlarınızı verimli kullanmanıza yardımcı olmaz, tüm işletmenizin genelinde işinizin nasıl değer yaratacağına dair gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirmenizi de sağlar. Bireysel çalışandan küresel tedarik zincirine kadar abas ERP potansiyelinizi maksimize etmeniz için gelişmiş iç ve dış bağlantısallık, aksiyona dönüşebilen veri ve sezgisel kullanıcı deneyimleri noktalarından eşsizdir. Basitçe söylemek gerekirse: Daha az çalışıp daha çok iş yaparsınız. Değerden bahsettiğiniz bu olsa gerek!

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.