saha-servis

abas Saha Servis Uygulaması ile lokasyondan bağımsız olarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve uygulamanın sağladığı avantajlarla maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

saha-servis

abas Field Service App, servis rezervasyonları, servis talepleri, siparişler, servis ürünleri, notlar ve görevler gibi tüm saha servis verilerinizi tek bir yerde toplar ve hepsini birbirine kolayca bağlamanızı sağlar. Ayrıca çalışanlarınız, ofiste olmalarına gerek kalmadan bu işlemleri her yerden gerçekleştirebilir.

Uygulama, gün içinde servis siparişlerinin durumlarını dokümante etmek için kullanımı kolay araçlar sağlar. Bu araçlar sayesinde çalışanlarınızın,durum güncellemesi yapmak için ofise geri dönmeyi beklemelerine gerek kalmaz. Tüm abas uygulamalarında olduğu gibi, Field Service App de, zamanı kısıtlı olan çalışanlarınız için öğrenmeyi ve kullanmayı kolaylaştıran dokunmatik ekranlar ile tasarlandı.

Saha Servis Uygulaması, randevu verilerinizi görselleştirmenizi sağlayan benzersiz bir planlama özelliği içerir.

Field Service App’teki Servis Rezervasyonları özelliği, ekip koordinasyonunu kolaylaştırmak için abas ile entegre edilmektedir. Son sürümündeki yeni bir özellik sayesinde, artık tüm servis ürünlerinizi ve detaylarını uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu detaylar, açık servis siparişleri, açık servis talepleri ve atanan müşteriyi içerir. Ürün ayrıntılarının içinde, Malzeme Listesini görüntüleyebilir ve hatta bir alt Ürün Reçetesine (BOM) kadar inebilirsiniz.

“abas Field Service APP – Saha Servis Uygulaması” konusu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve avantajlarını incelemek için tıklayın.