abas

abas ERP, Funkschau Dergisi “Okuyucuların Seçimi” anketi sonucunda, 2019 Yılın Ürünü “CRM/ERP” kategorisinde birinci oldu.

abas

Funkschau dergisi, dünyadaki en eski ITK yayınlarından biridir. Geleneksel olduğu gibi, okuyucu sayısı ve popülerliği giderek artan Funkschau, bu yıl yaklaşık 15.000 okuyucu oylaması ile 2018’e göre iki kat daha fazla kişinin ankete katılım sağladığını kaydetti.

Birkaç hafta boyunca süren ve farklı kategorilerde oylar verilen ankette “CRM/ERP” kategorisindeki liderlik abas ERP yazılımı tarafından sağlandı. Microsoft Dynamics 365 ve diğer tanınmış tedarikçiler de dahil olmak üzere rakiplerinin çok önünde olan Karlsruhe merkezli yazılım şirketi abas, geçen yıl ikinci sırayı elde ettikten sonra 2019’da tüm rakiplerinin önüne geçerek birinci olmayı başardı.

abas Software GmbH Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı Mark Muschelknautz, Münih İngiliz Bahçesi’ndeki Seehaus’da düzenlenen törende ödülü teslim alırken “Yazılımımızın, bu yıl daha fazla kullanıcıyı ikna ettiğini ve global rakiplerini geride bıraktığını görmek bizim için mutluluk verici. Ödülün okuyucular tarafından verilmesinin bizim için çok özel bir anlamı var ve bu tüm ekibimizi oldukça motive ediyor.” dedi.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.