abas global iş ortakları, her yıl olduğu gibi bu yıl da Almanya, Karslruhe’de gerçekleştirilen abas Partner Day etkinliğinde bir araya geldiler.

Oldukça yoğun bir katılımın olduğu abas Partner Day etkinliğine, dünyanın dört bir yanındaki abas iş ortakları ve çalışanlarının dahil olduğu yaklaşık 500 kişi katıldı.

iş ortakları

Global iş ortakları toplantısı

Bu yıl yapılan organizasyonda, abas global iş ortakları arasındaki bilgi alışverişinin artırılması konusu odak noktası olarak belirlendi. Buna istinaden hazırlanan workshoplarda, günlük operasyonların yürütülmesi, pazarda fark yaratılması ve projelerde başarıya etki eden faktörler ile ilgili konuşmalar gerçekleştirildi.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak, 4 farklı hedef gruba – satış, danışmanlık, yönetim ve geliştirme – ayrı ayrı workshoplar hazırlandı. Sektördeki en iyi uygulamaları barındıran kısa bir ısınma sunumu ile başlayan workshoplarda, sunumu yapma görevini ise global abas grubu ağındaki uzmanlar üstlendi.

Bununla birlikte abas Software AG CSO Mario Raatz, firma gelişimi, 2016 müşteri günü, sektörel uzmanlıklar ve Referans Müşteri Programı başlıklarını içeren bir sunum gerçekleştirdi.

Daniel Rau ve Alexander Schwarz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda da, “Versiyon bilgisi ve Yol Haritası” bilgileri paylaşıldı. Bununla birlikte, abas’ın teknoloji iş ortakları da, yazılıma ek ve uzantı olan fonksiyonlar ile alakalı sunumlarda bulundular.

Sponsored Content

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.