üretim

Üretim açısından bakıldığında dünya hızla değişiyor ve yüksek bir hızla değişmeye devam edecek. İhtiyacınız olan şey, gelişmeye devam ederken her zaman yanınızda olacak ve geleceğe odaklanmış bir partner!

İş dünyası hızla değişiyor ve gelişiyor. Firmaların da hızlı bir şekilde bu değişime uyum sağlaması gerekiyor. Bu nedenle işletmelerin, süreçlerini geleceğe hazırlamalarına yardımcı olacak bir iş ortağına ihtiyaçları var.

abas ERP, üretim ve dağıtım firmalarına yönelik inovasyonda endüstri lideridir. Üçüncü parti uygulamaları abas ERP yazılımına kolaylıkla entegre edebilmemiz sayesinde, gerçek zamanlı veri elde edebilir, anahtar kullanıcılar ile farklı aksiyonlar alabilirsiniz. abas ERP bulut, mobil, şirket içi ve hibrit çözümler dahil çeşitli sistem seçenekleri sunar.

Yeni bir ERP sistemi düşünüyor musunuz? 

7 adımda doğru ERP sisteminin seçimi dokümanını indirerek, bunu nasıl yapacağınız hakkında bilgi edinin.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.