Technology Evaluation Center (TEC) tarafından moderatörlüğü gerçekleştirilen “Vendor Shootout™ for ERP”, 1-2 Ekim tarihlerinde Newyork’ta gerçekleştiriliyor.

Oracle Cloud, Oracle JD Edwards Enterprise One, SAP Business ByDesign, EPICOR, Infor SyteLine, IQMS EnterpriseIQ ile birlikte organizasyonda yer alan ABAS Software AG’yi, Abas Business Suite ürünü ile Abas-USA temsil edecek.

ABAS

ERP satın alım sürecinde bulunan firmaların kullanıcıları ve karar vericilerinin katıldığı etkinlikte, ERP firmaları tarafından belirlenmiş farklı senaryolara göre canlı demolar gerçekleştirilerek, ERP yazılımlarının sunumları yapılacak.

Bununla birlikte, etkinlik moderatörü Technology Evaluation Center (TEC) uzmanları tarafından kullanıcılara ERP teknolojisi ile alakalı güncel bilgilerin paylaşıldığı sunumlar gerçekleştirilecek. Sunumlar içerisinde, ERP seçim sürecinde ve ERP uyarlama sürecinde kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalar hakkında bilgi iletilecek.

Organizasyon ile alakalı detaylı bilgilere ulaşmak için www.erpshootout.com adresini ziyaret edebilir, Twitter üzerinden @VendorShootout profilinden abas ve diğer tedarikçiler ile alakalı güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 1.000’e yakın danışman ve 65 iş ortağı ile 3.000′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine hizmet sunan ABAS, ürünü olan Business Suite ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, E-Fatura ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.

abas Business Suite yazılım çözümleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.