özel üretim

Özelleştirilmiş ürünler, müşterilerin beklentilerini karşılamasıyla birlikte yüksek miktarda toplu üretimler için de üreticiye avantaj sağlayarak, karlı bir sonuç elde etmenize yardımcı olur.29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, özel üreticilerin rekabet ortamında başarılı olabilmeleri için gerekli olan başarı faktörlerini şöyle açıklıyor;

özel üretim

Sürekli Değişen Özel Üretim Ortamında Yalın ve Etkin Kalın

Artan müşteri talebinden yola çıkan ve modern teknolojiyle sağlanan özelleştirme, iki temel ihtiyacı karşılar: Günümüzün zorlu müşterilerinin artan özelleştirme taleplerine karşılık verir ve üreticilerin giderek daha rekabetçi olan piyasa ortamında önemli bir farklılaşma unsuru kazanmalarına yardımcı olur.

Özelleştirme, üreticilerin, müşterinin düşünme sürecine girmelerini sağlayarak yenilikçiliği teşvik eder ve tüketicinin taleplerindeki/tercihlerindeki değişimleri önceden tahmin etmek için kullanılabilecek bilgiler edinmelerini sağlar.

Özelleştirilmiş ürünlerin faydaları çok sayıda olsa da, üreticilerin, her bir özelleştirme projesinin doğru ilerlemesini sağlamaları için üretim teknolojilerinin ve işletme uygulamalarının doğru kombinasyonunu hayata geçirmeleri gerekir.

Özelleştirilmiş ürünler;

  • Müşteri beklentilerini tam olarak karşılar
  • Yüksek adetli toplu üretimler için kullanışlıdır
  • Kârlı bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Özel üreticiler için gerekli olan şey açıktır; kârlılığı korurken, kısa teslim tarihlerine uyarak müşteri beklentilerini karşılamak. Bu hedeflere ulaşmak için farklı fonksiyonel alanları sorunsuz bir şekilde bir araya getirebilecek bir ERP sistemine sahip olmanız sizi avantajlı kılar. Doğru altyapı ve uzman rehberliği ile birlikte kitlesel özelleştirme, istikrarlı gelişen ürün inovasyonuna ve sürdürülebilir piyasa liderliğine giden yol olabilir.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.