yeni websitesi

Dünyadaki tüm abas iş ortakları ile birlikte, abas Türkiye ofisi de http://www.abas-erp.com/tr adresinde yeni web sitesini yayına aldı.

Yeni web sitesi içerisinde abas ERP çözümünün bir ERP’den fazlasını barındıran zengin içeriği ile ilgili detaylı bilgilere erişebilecek, faaliyet gösterdiğiniz sektör ve görev tanımınıza göre abas ERP’nin günlük işlerinizi ve geleceği planlamanızı nasıl kolaylaştıracağını inceleyebileceksiniz.

Sektörünüze ve faaliyet alanınıza özel ERP Yazılımı ve ERP Projeleri ile alakalı ipuçları ve yenilikleri bulunduran ve her hafta güncellenen abas Blog ile ERP’nin nabzını her zaman tutabileceksiniz.

35. yılına yeni marka ve web sitesi

abas Türkiye yöneticilerinden Yiğit Serhan Oralp, “Yeni websitemiz ile birlikte Türkiye’de artan marka değerimizi ve sektör bilinirliğimizi en üst düzeye çıkarmak istiyoruz” dedi ve sözlerini “abas, global olarak birbirine bağlı iş ortağı ağı sayesinde hedeflerine ulaşıyor. Bu web sitesi hem iş ortağı ağımızın gücünü, hem de tüm Türkiye ve Dünya’da yarattığımız değerin bir yansıması” diyerek tamamladı.

abas yeni web sitesi ile birlikte yeni logosunu ve yeni kurumsal kimliğini de marka yenileme sürecine dahil etti. abas, uzun yıllardır başarılı ERP Projeleri yürütmeyi sağlayan temelin, müşteri ve çalışanlarından gelen bilgi, tecrübe ve uzmanlık olduğunu göz önüne alarak, yeni sloganını da güçlü bir şekilde odaklandığı insan ağından esinlenerek “İnsan Faktörü” olarak belirledi.

Firmanın marka yenileme çalışmaları doğrultusunda 3 kıtada, abas Türkiye’nin de dahil olduğu çalışanlar ve müşteriler ile yapılan röportajlar ve stüdyo çekimleri ile de, organizasyonun sıra dışı çeşitlilik ve esnekliği ön plana çıkarıldı.