abas Türkiye

abas Türkiye olarak, Türk-Alman Üniversitesi Mühendislik Bölümü’nün değerli hocalarından Sayın Doç. Dr. Dilek Kurt’un davetiyle 7 Kasım Perşembe günü, Endüstri Mühendisliği başta olmak üzere, bir çok farklı bölümden katılım sağlayan öğrenciler ile “Dijital Dönüşümde ERP’nin Yeri” konu başlıklı seminer gerçekleştirdik.

abas Türkiye

Seminerde, konuşmacı olarak abas Türkiye Proje Yöneticisi İnanç Elbizim ile Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Özanlar katıldılar.

Dijital Dönüşümde ERP’nin yeri çerçevesinde, Endüstri Devrimleri, Dijitalleşme sürecine nereden nasıl başlanılacağı, dönüşümün amacı ve dijital dönüşümün ilk adımı ERP konuları üzerinde duruldu. İşletmelerde, işlemlerin eksiksiz bir şekilde dijitalleştirilmesi gerektiği ve süreçler arasındaki iletişim ağının orta ölçekli firmalara kadar ulaştığından, firmaların, parçalanmış iş süreçlerini hız, kalite ve fiyat bakımından uluslararası düzeyde rekabetçi kalmak için tüm süreçlerin entegre olduğu yöntemlerle değiştirmeye odaklanıldığından ve bunun abas Connect çözümümüz ile hızlı ve kolay bir şekilde yapılabileceği konusundan bahsedildi.

Endüstri 4.0’a hazır mıyız?” “Dijital stratejilerin başarılı implemantasyonu için gerekli olan faktörler nelerdir?” gibi sorulara yanıtlar arandı. Katılım sağlayan öğrencilerin sorularının da ayrıntılı şekilde yanıtlandığı panelde öğrencilere iş hayatında kendilerini geliştirip ilerlemeleri için izleyebilecekleri yollar hakkında öneri ve tavsiyelerde bulunuldu.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.