Üretim Endüstrisi Dijit-ALL Dönüşüm Konferansı’nda Dijital Dönüşüm yolunda ERP’nin önemini ve entegrasyon platformumuz abas Connect çözümümüzü katılımcılarla paylaştık.

Endüstriyel üretimde dijital dönüşümü yönlendiren ve BT ile iş dünyasının geleceğini şekillendiren stratejik trendleri ve teknolojilerin keşfedildiği, Dijital Fabrika/Akıllı Otomasyon/Akıllı Üretim/RPA/AI/Proses Yönetimi gibi konuların konuşulduğu, tartışıldığı ve sektör profesyonellerinin gerçek vaka deneyimlerini anlattığı 16 Ocak 2020 tarihinde Elite World Asia Hotel’de gerçekleşen konferansta sponsor olarak yer aldık.

Üretim

“Dijital Dönüşümde ERP’nin Yeri” konu başlığı ile konferans konuşmacıları arasında yer alan abas Türkiye Satış Danışmanı Serkan Turpçu, konuşmasında, dijitalleşme yolunu tercih etmeyen firmaların yaşam döngüsünün kısa sürdüğünü ve bununla ilgili alınması gereken önlemleri anlattı. abas’ın KOBİ’lerin dijitalleşmesi için uçtan uca tüm hatlarıyla modüllerinin uygulanabilirliği vurgulandı. abas Connect ile birlikte abas BPMabas BIMobil CRM, Mobil Servis ve EDI çözümleri detaylandırıldı.

Konferansta, endüstri uzmanlarının ve en gelişmiş çözüm sağlayıcılarının tecrübeleri, vaka örnekleri, çözüm önerileri ve başarı hikayelerinden oluşan bir karışım sayesinde, zorluklara yaklaşmanın, güvenle karar vermenin ve daha etkin bir lider olmanın yenilikçi yolları keşfedildi.

Üretim yapan birçok farklı sektörden önemli oyuncuların, karar mekanizması yöneticilerin bir araya geldiği konferansta, “Dijital, Akıllı, Esnek ve Özelleştirilebilir Fabrika”, “Proses ve Enerji Otomasyonu”, “Robotik Proses Otomasyonu”, “Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi”, “Proses Madenciliği ve İleri Analitik”, “Dijital Çağda İmalat Endüstrisi”, “Yapay Zeka ve Otomasyon”, “Veri Tabanlı Tedarik Zinciri Optimizasyonu”, “Sürdürülebilir Dijital Dönüşüm’e doğru ilerlemek” konu başlıkları masaya yatılırdı.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.