abas web

Uluslararası bir şirket misiniz ve pahalı altyapılardan bıktınız mı? O zaman yeni abas ERP web arayüzü ile tanışmanızın zamanı geldi. abas ERP ile mobil çalışma çözümü olan abas Web Client ile mobil çalışma ortamı yaratabilir ve çevrimiçi olarak abas ERP’ye her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için, abas Web Client çözümünü hibrit bulut çözümünde yapılandırabilirsiniz.

abas Web Client sadece arayüz bulutta yer alır ve abas ERP On-Premise olarak çalışmaya devam eder. Bu da kendi sunucularınızda çalışacağı anlamına gelir.  Web arayüzü yeni bir kullanıcı deneyimi sağlar. Dashboard tüm önemli bilgilere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar ve kendi dashboard ekranlarınızı oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. abas Web Client abas ERP’ye basit ve sezgisel erişim sağlar. Tam metin arama ve doğru ekranı veya bilgileri bulan yeni filtre seçenekleri, tekrarlanan görevlerde artık daha hızlıdır. Web Client tekrarlanan görevleri hatırlar ve yapılan son işlemi önerir. Böylelikle zamandan tasarruf ederek daha verimli çalışırsınız. abas ERP‘yi işletim sisteminden bağımsız olarak Linux ve Mac üzerinden Web Client ile de çalıştırabilirsiniz.

Mobil çalışma ortamına siz de katılın. Hemen şimdi bir abas satış danışmanına ulaşın!

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.