abas ERP müşterisi ADAPT Electronics’in, özel üretim yapan bir firmanın karşılaşabileceği tüm zorlukların üstesinden gelmek için ERP yazılımını nasıl kullanılabileceğini anlattı.

ADAPT Electronics, Avrupa’nın önde gelen kablo sonlandırma şirketlerinden birisidir ve ürünlerini dünyanın dört bir yanına göndermektedir. abas ERP Global Uyarlama Metodolojisi sayesinde hızlı bir şekilde canlı kullanıma geçen ADAPT, 2003 yılından beri abas ERP kullanıcısıdır.
Tipik kablo bağlantılarından alüminyum folyo teknolojilerine kadar geniş ve inovatif çözümler sunan ADAPT Electronics, tüm bu ürünleri müşterilerinin gereksinimlerine özel olarak imal etmektedir. Üretimden veri toplama, özelleştirilmiş maliyetlendirme, alternatif ürün ağaçları, özellikle maliyet muhasebesi alanında detaylı raporlar ve üretimde prim hesaplama gibi unsurlar ADAPT’ın abas ERP projesinde öne çıkan fonksiyonlardan bazıladır.
abas, kendi ekibi ve sizin ekibinizin, kalbi ve ruhu olduğuna inanmaktadır. 35 yıldır hizmet veren abas, müşteriler için sürekli bir şekilde iyileştirilmiş proseslere sahip olmak için çalışmaktadır. Çalışmaları sırasında kurdukları güçlü ilişkileri : ‘Müşterilerimizin % 92’si abas ERP yazılımlarında hayata geçirmek istedikleri yeni gereksinimler için bize başvurarak, abas ailesine duydukları güveni de göstermiş oldular. Uzun vadeli iş birlikteliğimize rakamlarla bir örnek vermek gerekirse; 350’den fazla şirketin abas ERP’yi 15 yılı aşkın bir süredir aktif olarak kullandığını gururla söyleyebiliriz.’ şeklinde özetlemektedirler.

Sponsored Content


29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.