bilsing automation

BILSINGfaaliyetlerine 1982 yılında Ford ve Chrysler gibi şirketlere hidrolik robotlar geliştirip satarak BILSING Robot System adı altında başlıyor. 1992 yılına gelindiğinde ismini BILSING AUTOMATION olarak değiştirerek, çalışmalarını otomotiv endüstrisi için esnek kavrama ve taşıma sistemlerinin mühendislik, geliştirme, üretim ve satışına kaydırıyor. Bugün, Bilsing Automation alanında, otomotiv baskı ve kaportacılık sektörünün önde gelen tedarikçilerinden biridir.

bilsing automation

Bilsing, dünya çapındaki Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Afrika ve Pasifik Kıyıları’ndaki yan kuruluş ağlarında, müşterilerine; planlama, tasarım, mühendislik, montaj ve servis konularında çözümler sunmaktadır. Globalleşmesini, özellikle etkin hizmet vermek amacıyla, müşterileri ile kültürel anlayış sağlamak amaçlı konumlandırmaktadır.

Bilsing, Türkiye’deki üretim tesislerinde de, abas Türkiye ekibi ile birlikte, globalde kullanılan abas ERP çözümünün implementasyonu için çalışmalara başladı. Bursa’daki işletmesinde CRM ve satış yönetimisatınalmamalzeme ve lojistik süreçleriüretim ve yerel mevzuata uygun olarak muhasebe ve finans süreçlerini abas ERP üzerinde takip etmeyi hedefleyen Bilsing, 2020 yılının başında canlı kullanıma geçmeyi planlıyor.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.