güvenilir çözümler

Almanya’da düzenlenen Güvenilir Çözümler 2019 ödülleri sahiplerini buldu. abas ERP dört kategoride ödül alarak, bu senenin yıldız isimleri arasında yerini aldı.

Hangi akıllı yazılım çözümleri özellikle yüksek kalitesi ve kullanım kolaylığı ile firmaları ikna edebilir ve bu nedenlerle en yüksek güven seviyesine ulaşabilir?

Her yıl Almanya’da, COMPUTER BILD, Statista ve TESTBILD birlikte, bu sorunun alt kısmına inerek 3.100’den fazla ERP kullanıcısı üzerinde, kurumsal yazılım değerlendirmesi yapar ve analiz eder.

Bu seneki analizlerin sonucunda abas ERP dört kategoride ödül aldı

2019 yılı için, abas ERP çözümü birçok uzmanlık alanındaki kullanıcılardan alınan geri dönüşlere göre aşağıdaki kategorilerde ödüllendirildi:

• İş Zekası (BI)
• Muhasebe ve Finans
• Doküman Yönetim Sistemi (DMS)
• Üretim Planlama ve Kontrol (PPC)
güvenilir çözümler

Güvenilir Çözümler Ödülleri, firmalara uygun bir yazılım seçiminde güvenilir, özgün ve bağımsız bir kılavuzu temsil eder. Ödülün temeli, performans, güvenilirlik, güvenlik, gelişme, farkındalık ve uzman görüşü alanlarındaki değerlendirmeleri içermektedir.

Ayrıntılı bilgi ve tüm sonuçlara www.testbild.de/trustedsolutions adresinden ulaşabilirsiniz.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.