1986 yılında tarım makinaları ve makina parçaları üretimi yapmaya başlayan, 1995 yılında gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlarla hızlı bir büyüme sağlamış ve şirketleşmiş olan Ayar Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.bugün 3.000m²’si açık, 5.000m²’si kapalı modern üretim tesisi ve tecrübeli ekibiyle üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

ayar-makina

Siparişe özel, seri parça üretimindeki başarısıyla öne çıkan Ayar Makina, otomotiv sanayinde Ford, tarım ve havacılık sanayilerinde de birçok önemli firma için üretim yapan bir şirkettir.

Özellikle pompa, hidrolik parçaları ve makina parçaları imalatında sektörün önde gelen isimlerinden olan Ayar Makina’nın imalat çalışmalarının %86’sını yurtdışı için gerçekleştirdiği üretimler oluşturmaktadır.

Müşterilerinin değişen taleplerine hızla cevap verebilmek, bu anlamda uzun vadede şirket başarı ve karlılıklarını garanti altına almak istediklerini dile getiren Ayar Makina ERP Proje yönetici Başar Ardal ile yaptığımız söyleşide abas’ı tercih etme nedenlerini sorduk…

nce eleyip sık dokudukları uzun bir seçim sürecinden geçtiklerini ifade eden Başar Ardal, şirket yönetimi olarak, yalnız bugünkü şirket ihtiyaçlarını değil, sektörel yenilikler ve müşteri talepleri ile yeniden şekillenen iş süreçleriyle de her zaman entegre edilebilecek bir ERP yazılımına ihtiyaçları olduğu konusunda fikir birliğine vardıklarını, bu noktada da en doğru seçimin abas ERP olduğuna karar verdiklerini belirtti.

Bugünkü ve gelecekteki başarısını garanti altına almak isteyen Ayar Makina’nın tercihi de abas ERP