Internet of Things (nesnelerin interneti) ve Industry 4.0’dan giderek daha fazla bahsettiğimiz bu günlerde, ERP sektöründe teknolojinin ve yeniliklerin önde gelen firmalarından biri olan abas ERP, bu yıl 14-18 Mart tarihleri arasında Almanya, Hannover’de gerçekleştirilecek CeBIT fuarında, ziyaretçilerine ERP yazılımlarının geldiği son noktanın canlı örneklerini sunacak. Buna ek olarak, her yıl olduğu gibi abas ERP’nin yeni versiyonunu ve yenilenen iş zekası çözümünü de ziyaretçilerine sunuyor olacak.

cebit 2016

Industry 4.0 ve IoT yaklaşımları doğrultusunda “gelecek ile entegrasyonu” oldukça kolay hale getiren abas Fusion yazılım katmanı ve altyapısının tanıtımını gerçekleştirecek olan abas, aynı zamanda, kurumsal yazılımların üretim süreçleri ile her zamankinden daha yakın bağlı olmasına istinaden, abas Software AG standında bir robot ve Industry 4.0 uzmanları ile birlikte ziyaretçilerine bu yeni akım ile hayal edilebilenlerin nasıl gerçekleştirildiğinin örneklerini ortaya koyacak. Bu çalışmalarda, abas Fusion web arayüzü ile abas ERP ve diğer sistemler arasındaki veri transferinin yönetimi, veri kokpitleri ve makineler ile gerçek zamanlı entegrasyon çalışmaları gerçekleştirilecek.

abas, tüm bu yeniliklerin yanında, 2016 versiyonu ile birlikte yenilenen abas BI çözümünün tanıtımını da gerçekleştirecek. Özellikle big data yönetimi, potansiyel ve riskli senaryolarının BI üzerinde görsel olarak raporlanması konularına odaklanacak olan abas ERP ve abas Software AG, canlı demolar, videolar, diyagramlar ile tüm ziyaretçilerini ve medya mensuplarını 5. Hol, C18 standında ağırlayacak.

Sponsored Content

cebit 2016

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, E-Fatura, E-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.