Bu yıl CeBIT’te abas, şirketlerin iş süreçlerini uygulamalarla nasıl modelleyebileceklerini ve bunları tek tıklamayla nasıl devreye alacaklarını canlı olarak gösterecek. Almanya – Karlsruhe merkezli yazılım geliştiricisi, özellikle orta ölçekli üreticiler için dijitalleşmenin bir sonucu olarak iş yazılımı uygulamalarının ne yönde değiştiğini katılımcılara aktaracak. Bu yılki CeBIT’te Salon 5, Stand A20’de ziyaret edebileceğiniz abas Software AG’de iş akışları ön planda olacak. Sloganımız ise: “İşinizi Otomatikleştirin.” Siz de Ücretsiz CeBIT davetiyenizi hemen bugün ayırtın!

cebit

ERP uzmanlarımız, kullanıcıların ilgili iş süreçlerine erişebilmeleri ve kodlamaya gereksinim duymadan kolaylıkla düzenleyip, değiştirebilmeleri için grafiksel abas Workflow İş Akış Tasarımcısı’nı geliştirdi. Hedef, modern uygulamalarla benzerlik gösteren bir arayüz sayesinde, eğitim almamış kullanıcılar tarafından bile karmaşık ve kritik iş süreçlerini kolaylıkla oluşturulabilir hale getirmek. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilen iş akışları sezgiseldir ve kullanıcıyı gerektiğinde yönlendirir. Bu tasarım, şirketlerin değişen gereksinimlere hızlı bir şekilde adapte olmalarının yanı sıra, iş akışlarını merkezi olarak düzenlemesine ve devreye almasına olanak tanır. Yeniden tasarlanan CeBIT standımızda birçok temsili iş akış uygulaması etkileyici bir şekilde gözler önüne serilecek.

Yeni iş akışlarından biri ERP sağlayıcısı abas için temel bir konuyu ele alır – ticari ve idari süreçlerin otomasyonu. Buna, satınalma siparişlerinin ve fiyat tekliflerinin onaylanması veya yeni ekip üyelerinin entegrasyonu da dahildir. Başka bir iş akışı ise, Kestirimci Bakım’ın sağlanmasını amaçlar: Makine bileşenlerinin durum verileri kaydedilir ve üçüncü parti sistemlerden gelen bilgiler ile birleştirilir. Amaç, aksaklıkları önceden gösterebilecek olağandışı kalıpları tanımak ve uygun önleyici tedbirleri başlatmaktır.

Cabit 2017 abas workflow

İş akışları mobil kullanıcılar için tanımlanmış işlemleri devreye almak için akıllı telefonlarda ve tabletlerde de kullanılabilir olacak. Bu şu anlama geliyor; örneğin, bir teslimatın alınabileceği veya iade edilebileceği ya da bir saha servis mühendisinin mobil cihazı üzerinden bir onarım emri başlatabileceği anlamına gelir.

Endüstri 4.0, IoT ve Bölünme, üretim süreçlerini yeni iş modellerine göre ayarlamak gibi kritik sistemler arasında esnek bağlantılar gerektirir. Örneğin, yeni iş akışlarından biri, bir satınalma siparişi alındığında, diğer bir üçüncü parti sisteme yaptırım listesinin kontrolü için otomatik olarak bir talep gönderir. Bu sistem kontrolleri yapar ve ERP sistemine şüpheli bir bildirim gönderir; böylece iş akışı bireysel bir onay isteği oluşturur ve uygun olan karar vericiye iletir. Karar verici onaylayabilir veya reddedebilir ve daha sonra bilgi otomatik olarak ERP sistemine geri gönderilir.

Tabi şirkette bu yeni uygulamaları kullanmak uygun altyapıyı gerektirir. Burası Bulut’un devreye girdiği yerdir ki; abas’a göre bu artık kaçınılmaz bir durum. Güncel IDC araştırması, yeni geliştirilen yazılım uygulamalarının% 84’ünün Bulut tabanlı sistemler olduğunu ortaya koydu. Daha sonraki çalışmalar ise, müşterinin verilerin nerede tutulduğunu bildiği anlamına gelen Private Cloud pazarının önümüzdeki yıllarda yılda % 40-50 oranında büyüyeceğini gösteriyor. abas bu alanda da önemli bir oyuncu olmanın adımlarını attı. 2017 yılının başında abas, ilk Bulut üzerinden kullanımı ABD’de abonelik temelinde, yani bir kira modeli olarak kullanıma sundu. Şu an ABD’de abas’ın hali hazırda aldığı taleplerin yüzde yetmişi Bulut hizmetleri için.

Ücretsiz CeBIT davetiyenizi hemen ayırtmak için tıklayın