abas_BI_Pro

İşiniz için karar vermek, gün geçtikçe daha büyük bir sorumluluk getiriyor. Bu zorlu süreçler için İş Zekası, şirketlerin vazgeçilmeye olmaya devam ederken, değişen koşullara uyum sağlamak ve rakiplerinizden önce gerekli tedbirleri almak istiyorsanız, abas BI Professional’ı inceleyebilirsiniz.

abas_BI_Pro

KARAR VERİCİLER İÇİN ÖNGÖRÜ KAYNAĞI: SELF SERVİS BI

İş Zekası, şirketler için vazgeçilmez hale gelmektedir. Tüm iş alanlarındaki karar vericiler, gelişmeleri önceden algılayabilmeli ve sorumluluk alanlarını değişen koşullara uyarlamak için rakiplerinden önce gerekli tedbirleri almalıdır. Aynı zamanda, bazı göstergeler acil bir aksiyona ihtiyaç olduğunu bildirdiğinde, karar vericiler anlık olarak müdahale edebilmelidir. İş Zekası’nın (BI – Business Intelligence) kabullenilmesine rağmen, uygun araçların kullanımı henüz tüm karar verme seviyelerinde tam destek görememektedir. Bunun sebebi; birçok BI uygulamasında, mantıksal analizlerin, yalnızca BT departmanlarından BI uzmanları ile işbirliği içinde, onlardan destek alarak oluşturulabilmesidir. En nihayetinde, BI değerlendirmeleri, şirket yönetiminin ve kontrolünün öncelikli bilgi alanı olma eğilimindedir. Bununla birlikte, diğer departmanlardaki karar vericiler, ERP sistemleri tarafından sunulan seçenekleri kullanmaya devam etmektedir.

abas BI Professional farklı bir yaklaşım benimser: abas BI Professional, self-servis İş Zekası sunar ve tüm karar vericilerin abas ERP’den gelen tutarlı veriler temelinde kendi BI raporlarını oluşturmasını sağlar. Artık rapor oluşturmak için, BT departmanından destek almaya ihtiyaç yoktur.

Sağlam temellere dayanarak kurgulanmış değerlendirmeler hali hazırda mevcuttur ve hem günlük kararlar, hem de stratejik düzenlemeler için şirketin tüm bölümlerinde kullanılabilir.

abas BI Professional hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurup, sizin için hazırladığımız dokümanı indirebilirsiniz.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.