en üst düzeye çıkarmak

Kurumsal kaynak planlama (ERP) projelerinin çoğu, sağlayacağı tüm iş avantajlarından dolayı büyük beklentilerle birlikte gelir. Nitekim, doğru bir şekilde uygulandığında, gerçek zamanlı verilere ilişkin öngörü sağlayabilir, üretim süreçlerinizi düzenleyebilir, maliyetleri azaltabilir, işbirliğini geliştirebilir ve işletmenizin büyümesini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilir.

en üst düzeye çıkarmak

ERP YATIRIMINIZDAN MAKSİMUM GETİRİ ELDE ETMEK

Özellikle üretim ve dağıtım alanında faaliyet gösteren çoğu işletme ERP sistemlerine güveniyor olsa da,  bunların büyük bir kısmı yazılımın sunduğu yetenekleri tam olarak optimize etmek için hayli mücadele veriyor. Gartner’a göre, aslında  tüm ERP projelerinin yüzde 55 ila 75’i beklenen hedefleri gerçekleştiremiyor. Bu, bir ERP sisteminin kritik iş yapısını göz önünde bulundurduğumuzda ve ERP seçimi ile implementasyonuna ne denli para, zaman ve çaba sarf edildiğini dikkate aldığımızda şaşırtıcı bir oran olarak karşımıza çıkıyor.

SAĞLAM BİR TEMEL İLE BAŞLAYIN

Yeni bir ERP sistemi pahalı bir yatırım olabilir, bu nedenle sistemin işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanmanız önemlidir. Kuruluşunuzun ERP sisteminizin performansını ve değerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olacak ve işgücü yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanmasını sağlayacak bazı en iyi uygulama yönergelerini öğrenmek istiyorsanız hazırladığımız dokümanımızı, aşağıdaki formu doldurarak hemen indirebilirsiniz.

“ERP yatırımınızın getirisini nasıl en üst düzeye çıkarabilirsiniz?” Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve avantajlarını incelemek için tıklayın.