İşletmeler sürekli yenilenen teknolojiler ile değişiklikleri deneyimlerken, abas ERP bu hızlı tempolu yenilikleri karşılamak için güncellemeler yapar. Yepyeni ve daha da gelişmiş bir sistemi kullanıcılara sunmak için abas, çıkan her yeni sürümünde sadece sunduğu yeniliklerin eklenmesini değil, mevcut yazılım kodlarının da güncellenmesini yapar. Yazılımınızı güncel tutmanız, sisteminizin sürdürülebilirliği, yeni iş standartları ve pazardaki son iş uygulamalarına adapte olabilmek için önemlidir. abas, kullanıcılarını ERP sistemlerini düzenli olarak güncellemeye teşvik etmek için, güncellenmesi basit ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

güncellenmesi

ERP’nin güncellenmesi

abas ERP, eski sürümlerin sorunsuz olarak yerini alan güncelleştirmelere imkan sağlayan katmanlı bir yapı olarak tasarlanmıştır. Üç katmanlı mimari, kullanıcıların ERP sistemlerinde yaptıkları özelleştirmelerin tümünü içeren bir dış katman, temel fonksiyonların yer aldığı bir orta katman ve veritabanının çekirdeğini oluşturduğu bir yapıyı içerir. abas, tüm sistemi birbirinden izole bileşenlere ayırarak, müşteri tarafında geliştirilen özel yazılımlar, ekranlar ve raporlar gibi gereksinimlerin her güncellemede yeniden geliştirilmesi gerekliliğini ya da bozulmasını ortadan kaldırır. Bu, aynı kalması istenen bölümler etkilenmeden, sistemin kolayca güncellenmesini sağlar. Kullanıcılar, özel geliştirmelerinin tüm işlevleri aynı kalacak şekilde, kendi iş katmanlarının güncellemesini yapabilirler. Güncellemeden sonra kullanıcılar özelleştirmelerinin yeni sisteme uyması için son rötuşları yapabilirler.

v2015’deki yenilikler neler?

abas ERP yazılımının son versiyonu v2015, öncelikle grafiksel kullanıcı arayüzünde yapılan bazı önemli yenilikleri içermektedir. Kullanıcı dostu tasarımıyla ön plana çıkan abas ERP yazılımı bu özelliğini her yeni versiyonda biraz daha geliştirmektedir. Yeni versiyonda kullanıcılarınihtiyaçlarına göre kendilerinin düzenleyebileceği dinamik menüler ve standart arayüzlerde yerleşik Business Apps uygulamaları da artık standart çözüm içerisine dahil edildi. Yeni versiyon ile standart fonksiyonlarda gelen yüzlerce yeniliğin yanı sıra, mobil depo uygulaması gibi ek uygulamaların da doğrudan abas tarafından sunulması, abas kullanıcılarının harici uygulamalara ihtiyaç duymadan gereksinimlerini tek bir sistem üzerinden karşılamalarını sağlıyor.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.