Başarılı bir işe sahip olmak şansla alakalı değildir. İş süreçlerinin iyileştirilmesi söz konusu olduğunda, işinizin hangi bölümlerinin iyi çalıştığına, hangilerinin çalışmadığına ışık tutan uygun analitik araçlara ihtiyaç duyarsınız. Eğer ERP yazılımınız süreçlerinizi analiz etmeniz için gereken veri içeriğini ve görünürlüğü sağlamaz ise, kritik kararlar almak için içgüdülerinize güvenmek zorunda kalarak zaman ve para kaybedebilirsiniz. Bu, işinizin büyümesine zarar verebilir ve verimliliği artırmak, başarıyı sağlamak için süreçlerinizi optimize etmekten sizi alıkoyabilir.

gercek

abas ERP yazılımı bu sorunu nasıl çözüyor?

abas ERP size süreçleriniz hakkında fikir edinmeniz için gereken veri analitiğini ve otomasyon araçlarını sağlar, bu sayede verimliliği optimize edebilirsiniz. Bu araçlar kokpitleri, portalları ve özel raporlamaya imkan sağlayan bilgisistemlerini kapsar, böylece KPI’ları gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir ve anlayabilirsiniz. Örneğin, abas Workflow İş Akışı Düzenleyicisi iş akışı verilerini görüntülemek için hangi süreçlerin her zaman geciktiğini veya zamanında hayata geçtiğini ve hangi atamaların beklenenden daha yavaş veya hızlı yapıldığını analiz eden bir analitik işlevi içerir. Bu işlev size çalışanlarınızın verimliliğini doğru bir şekilde değerlendirmeniz için gereken veri görünürlüğünü sunar ve süreçlerinizin hangi bölümlerinin geliştirilmesi gerektiğini fark ettirerek, iş yapış şeklinizi yeniden optimize etmenizi sağlar. abas ERP ile tahmin oyunlarına bir son vererek, gerçek bilgilere dayanan kaynaklarınızı karar vermekte kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.