abas Konferansı, Almanya’nın Karlsruhe kentine geri döndü ve yoğun talep nedeniyle bir kez daha iki günlük bir etkinlik olacak:

20 ve 21 Eylül 2018’de, Karlsruhe Trade Fair Center, aralarında abas kullanıcılarının, karar vericilerin, vizyonerlerin ve kreatörlerin bulunduğu yaklaşık 1.500 katılımcıya ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 70 yüksek profilli sunum ve uygulamalı atölye çalışmasında sadece abas ERP hakkında en yeni bilgileri öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda işinizin dijital dönüşümü için değerli ve düşündürücü güdüleri de edineceksiniz.

abas-global-conference

abas 2018’e genel bakış:

 • Ne: Yaklaşık 2 gün süren etkinlik, 70 sunum, 1.500 katılımcı
 • Ne zaman: 20 ve 21 Eylül 2018
 • Nerede: Karlsruhe Trade Fair Center
 • Kim: Karar vericiler, kullanıcılar, yeni müşteriler, müşteri adayları, iş ortakları
 • Detaylı bilgi ve kayıt için: www.abas2018.com

abas 2018’in ana başlıkları:

 • Yeni ürün özelliklerinin yanı sıra ipuçları ve püf noktaları
 • Bulut, Endüstri 4.0, İş Süreçleri Yönetimi (BPM), İş Zekası ve PazarYeri de dahil
 • abas Şirket Vizyonu ile Ürün Yol Haritası
 • Dijital dönüşüm için stratejik uyarılar
 • İş modellerini yıkan yeni tasarımlar
 • Akıllı Fabrikaya ulaşmak için pratik çözümler
 • İlham verici uygulama senaryoları ve en iyi uygulama örnekleri

Karar vericiler abas 2018’i neden kaçırmamalı?

Dijitalleşme çoğu iş sürecini değiştiriyor ve orta ölçekli işletmeler için ticari baskı giderek artıyor. Bu yıl yine abas Konferansı, özellikle orta ölçekli işletmelerin yöneticileri ve karar vericileri için çok sayıda kanal sağlıyor. Üst düzey uzmanlar ve uygulayıcılar size yeni teknolojilerin başarınızı nasıl kolaylaştırabileceğini gösterecek ve rekabette bir adım önde kalmanıza yardımcı olacak.

Kullanıcılar abas 2018’i neden kaçırmamalı?

abas ERP’nin yeni özellikleri ve çözümleri neler? Rutin bir iş gününü hangi ipuçları ve püf noktaları ile kolaylaştırabilirsiniz? Uygulamalardan deneyim kazanın: Bir kullanıcı olarak, ilham verici uygulama senaryoları ve en iyi uygulama örneklerinden değerli fikirler toplayacaksınız.

Müşteri adayları abas 2018’i neden kaçırmamalı?

Endüstri 4.0, Büyük Veri ve Bulut gibi gelişmeler, orta ölçekli iş süreçlerine büyük değişiklikler getiriyor. Modern ERP sistemleri bu yeni zorlukları karşılamalı ve şirketinizle birlikte büyümelidir.

ERP sisteminiz miadını doldurdu mu? Ya da işiniz için önemli olan fonksiyonlardan yoksun mu? Ekibiniz daha fazla veri şeffaflığı veya daha kolay kullanılan bir sistem mi istiyor? Aslında yeni bir iş yazılımı uygulamak için daha pek çok neden var. Ancak doğru ERP sistemini seçmek başlı başına zor bir iş: Fonksiyon çeşitliliği ve maliyetler gibi ölçülebilir kriterlere ek olarak, “soyut faktörler” de önemli bir rol oynamaktadır. Bunlar, yazılım sağlayıcısının yetkinliğini, endüstri uzmanlığını, güvenilirliğini ve yatırım güvenliğini içerir. Hepsinden evvel, uzun yıllar boyunca yakinen çalışacağınız insanlar da buna dahildir. abas 2018’de bizi ve yazılımımızı tanıyın – sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz!

Müşteri adayı olarak ücretsiz biletinizi bugün güvenceye alın!

Neden orada olmalısınız? Tüm ayrıntıları www.abas2018.com adresinde bulabilirsiniz.

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.600′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.