1992 yılından bu yana Hidrolik Ünite Projelendirme, Hidrolik Tesisat Projelendirme, Filtreleme ve Filtrasyon, Pompa Tamir/Bakım ve Revizyonu, Silindir Tamir/Bakım ve Revizyonu, Valf Tamir/Bakım ve Revizyonu, Hidrolik Hortum İmalatı konularında hizmet veren GÖRGÜ HİDROLİK, muhasebe de dahil olmak üzere tüm tedarik zincirini yönetmek için çıktığı ERP yazılımı tedarik sürecinin sonunda abas ERP ile yoluna devam etmeye karar verdi.

Biri Almanya’da, diğerleri Türkiye’de İstanbul, Kocaeli ve Bursa’da olmak üzere toplam 4 lokasyonu ile müşterilerine hizmet veren GÖRGÜ HİDROLİK’in faaliyet alanları; projelendirme, yedek parça tedarik hizmetleri ve servis ve bakım, onarım/revizyon hizmetlerini içermektedir.

Anahtar teslim hidrolik, pnömatik ve Merkezi yağlama sistemi projeleri, saha keşfi, uygun ürün seçimleri, saha montajı, servis, bakım hizmetleri, eğitim desteği, yedek parça tedariği, pompa, hidrolik silindir ve valflerin hasar tespiti ve bakım, onarım/revizyon işlemleri firma tarafından yapılan çalışmaların bazılarıdır. Ayrıca hidrolik tesisat montajı, tank temizliği, hidrolik yağ filtrasyonu ve flushing hizmetleri de GÖRGÜ HİDROLİK’in sunduğu hizmetler arasındadır. GÖRGÜ HİDROLİK aynı zamanda Bijur Delimon, Woerner, MWM Schmieranlagen, ASA-RT ve Bühler Technologies gibi firmaların akışkan kontrol alanlarında yetkili Türkiye mümessilidir.

GÖRGÜ

GÖRGÜ HİDROLİK, ERP projesinin ilk fazında CRM, satış, satınalma, dış ticaret, malzeme yönetimi, planlama, üretim, kalite yönetimi, servis yönetimi, muhasebe ve iş zekası gibi süreçlerin implementasyonunu gerçekleştirerek, baştan sona tüm süreçlerini profesyonel bir ERP yazılımı üzerinde yönetmeyi hedefliyor.

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.600′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.