ERP HABER – Görsel Reklam firması iş süreçlerini abas Türkiye danışmanlığında abas ERP ile yönetmeye karar verdi.

Açıkhava reklamcılığı, kurumsal kimlik tasarımı ve uygulamaları konusunda müşterilerin ve endüstrinin gereksinimlerini karşılayan “kuruma özel” tasarımlar hazırlayan Görsel Reklam firması iş süreçlerini abas Türkiye danışmanlığında abas ERP ile yönetmeye karar verdi.

1996 yılında kurulmuş olan Görsel Print, kurulduğu günden bu yana büyük bir hızla ilerlemiştir. Sektörün en güçlü makine parkuru ve teknolojik alt yapısına sahip olan firma, 54 personeli ile müşterilerinin markalarını en iyi şekilde temsiline çalışmaktadır.

abas Türkiye danışmanlığında abas ERP

Görsel Sign ise, firma ve markaların iç ve dış mekânda oluşan reklam taleplerini karşılamak üzere 1996 yılında kurulmuş olup, 2005 yılında faaliyet alanını geliştirmiştir. Görsel Sign, iç ve dış mekanda tüm reklam faaliyetlerinde müşterilerinin kurumsal kimliğini ortaya koyacak ve destekleyecek firmaya özel özgün tasarımlarla reklam panolarından fuar stantlarına; teşhir ünitelerinden mağaza konseptlerine kadar profesyonel hizmet vermektedir.

Görsel Reklamcılık, anahtar teslim çözüm anlayışı ile ürünlerin tasarım, proje, üretim, montaj, nakliye ve satış sorası destek hizmetlerini tek elden sunabilmektedir. Tasarım sürecinin başında ürün kavram ve spesifikasyonlarının oluşturulması, görselleştirilmesi, üretim teknolojileri çerçevesinde geliştirilmesi koordinasyonlu olarak çalışılmaktadır.

abas Türkiye hakkında

abas Türkiye iş ortağı, 1980 yılından bu yana IT eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte olup, 2005 yılından beri abas Software Türkiye İş Ortaklığını yürütmektedir. 2015 yılı itibari ile Türkiye’de 10. yılını kutlayan abas, bayi ağı ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Antalya’da, pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vermektedir.