Kullanıcılar mevcut ERP sistemlerini özelleştirdiklerinde, kendi süreçlerine has yapılan bu uyarlamaların bozulmadan aynı kalması istendiği için durum genellikle ERP yazılımının güncellenememesi haline geliyor. Bu durum, kullanıcıları kritik yeni özellikler ve hata düzeltmelerinden mahrum bırakarak, sistemlerini güncellemelerini engellerken, aynı zamanda diğer işletmeler yeni ve güncel teknoloji ile geliştirilmiş iş fikirleri ile ilerleyerek sektörlerinde başı çekerken, kendilerinin bu işletmelerin gerisinde kalmalarına da neden olabiliyor. Pazardaki gelişmeleri, son iş uygulamalarını yakından takip eden güvenebileceğiniz bir sistemin sürdürülebilmesi açısından yazılımınızın güncel tutulması oldukça önemlidir.

abas ERP bu sorunu nasıl çözüyor?

abas olarak bizler, sisteminizin benzersiz iş süreçleriniz ile birebir uyacak şekilde özelleştirilmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Güncellenebilir bir ERP’ye sahip olmak için bunlardan vazgeçmek durumunda kalmamalısınız. Bu sorunu çözmek için abas, kullanıcılara gerek duydukları kadar özelleştirme yapabilme imkanı sağlayan ve hala düzenli güncellenmesi mümkün olan, yeni gelişmelere, özelliklere ve raporlara kullanılabilir hale geldiğinde en kısa sürede erişebilecekleri, basit, güncellemesi kolay bir platform geliştirdi. Benzersiz teknolojimiz, pürüzsüz güncellemelerle yeni yazılımın eski sürümlerinin yerini almasını sağlayan, özelleştirmeleri, temel fonksiyonlar ve veritabanı bileşenlerinden ayıran katmanlı bir yapıda dizayn edilmiştir. Kullanıcılar, tüm kendilerine has özelleştirmeleri bozulmadan kalacak şekilde ERP sistemlerinin temel fonksiyonlar katmanını güncelleyebilirler.

abas yetkilileri konuyu şu sözler ile ifade ediyor; “Sisteminizin güncel tutulması, onu çok daha güvenilir hale getirir ve gelişen iş yaklaşımları ile sizin de piyasadaki döngü içerisinde kalmanızı sağlar. abas’ın kolay güncelleme yeteneği, kullanıcıların ileride iyileştirmeler yapabilmek için özgürlüklerinden vazgeçmeden ERP’ yazılımlarını istedikleri şekilde oluşturmalarına olanak veriyor.”