Hannover-Messe

Tüm katma değerli işlemlerin dijitalleştirilmesi ve otomasyonu, her ölçekteki işletme için, üretim endüstrisinde başarının kilit faktörlerindendir. Makine öğrenimi ilerlerken, dijitalleştirilmiş iş akışları verimlilikte önemli bir artış sağlıyor ve ağ tabanlı platformlar BT altyapısının tamamını değiştiriyor. Fakat nereden başlamalı ve nasıl uygulanmalı? Akıllı bir fabrika günümüzde neler yapabilir? Peki siz işletmenizin gelecekteki güvenliğini nasıl tasavvur ediyorsunuz? 1 – 5 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Hannover Fuarı’nda size teknolojik yeniliklerin tam bir kesiti sunulacaktır. 6.500’den fazla uluslararası katılımcı, yapay zeka ile büyük veriden, platform ekonomisi, IoT ve Endüstri 4.0’a kadar “Endüstri Önderlerinin Evi” sloganıyla güncel teknolojiyi sunacak.

Hannover-Messe

Özellikle, akıllı BT çözümlerini kullanarak dijital fabrika hakkında kendinizi bilgilendirmek istiyorsanız, bu etkinlik kesinlikle ilginizi çekecektir. Dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan Hannover Messe International, dijitalleşmeden sorumlu olan kişiler için dijital fabrikalara dair, endüstriyel katma değer sürecindeki tüm yazılım sorularının cevaplandığı en doğru yer olacaktır. Vizyonerler ve uygulayıcılar, yarının fabrikası için çözümleri tartışmak ve insan-makine-veri üçgeninin akıllı bir ağ oluşturma potansiyelini keşfetmek için bir araya gelecekler.

 

abas Hannover Fuarı’nda Salon 7, Stand B40’ta

Bu yılki abas standımıza tamamen dijitalleşme hakim olacak (Salon 7, Stand B40). “Digital or Dead” kampanyamızın bir parçası olarak, HMI fuarı ziyaretçilerini oldukça zengin bir canlı kurulum deneyimi bekliyor: Üretim firmaları, 170 metrekareyi aşan kurgusal Akıllı Fabrika’ya girip, dijitalleşmeyi pratikte örneklerle tecrübe edebilecekler.

Hannover Fuarı’ndaki bir diğer önemli nokta ise Dijitalleşme Hazırlık Kontrolü (Digitalization Readiness Check). Almanya’daki Central Hessen Teknik Üniversitesi iş birliği ile geliştirilen bu dijitalleşme testi, abas standında yapılabilecek ve sadece birkaç dakika içinde dijitalleşme derecenizin kesin bir analizini size sunacak. Kendinizi diğer orta ölçekli üretim şirketleri ile karşılaştırabilmeniz ilgi çekici olacaktır. Bu kontrollere dayanarak, dijital dönüşümde kaybetmemek için atmanız gereken adımların bir listesini yapabilmeniz için de bilgi aktarılacaktır.

Hemen şimdi Hannover Fuarı için ücretsiz biletinizi alın

Herhangi bir ücret ödemeden Hannover Fuarı’na biletinizi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizi girerek kolayca bilet sahibi olabilirsiniz. Bizimle fuarda buluşmak için de randevu alabilirsiniz. Sizinle abas standında görüşmekten memnuniyet duyacağız.

Ayrıca, Dijitalleştirme testimizi web üzerinden de yapabilir ve Dönüşüm Kampı’nda (Transformation Camp) orta ölçekli işletmelerin dijitalleşmeyle başa çıkmak için neler yapabileceklerini deneyimleyebilirsiniz.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.