icotek

2014 yılından beri 100’ün üzerinde kullanıcısı ile abas ERP yazılımını kullanan icotek, Türkiye’nin de dahil olduğu global lokasyonlarında da süreçlerini abas ERP ile yönetecek. Merkezi Almanya’da bulunan firma, Türkiye’nin dışında İngiltere, A.B.D., Çin, İtalya, İsviçre ve Fransa şubelerinde de abas ERP yazılımını kullanacak.

icotek

icotek grubuna ait, 1995 yılında kurulan icotek GmbH, bugün kablo geçiş yönetiminde ve EMC-Çözümlerinde inovasyon lideridir. icotek 2015 yılından itibaren Türkiye pazarında başarıyla yer almaktadır.

icotek Elektronik’in kullanım alanları makine yapımından, tesis yapımı, otomasyon, robotik, pano yapımı, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, otomotiv sanayi, demiryolu teknolojisine kadar uzanmaktadır. Elektrik kablolarının, pnömatik veya hidrolik hortumların  bir makineye, bir sisteme, bir tesis veya panoya yerleştirilmesi gereken her noktada icotek ürünleri kullanılmaktadır.

icotek, Türkiye’deki tesisinde de, abas Türkiye ekibi ile birlikte, globalde kullanılan abas ERP çözümünün implementasyonu için çalışmalara başladı.

abas-sponsor 29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.