Bir önceki infografik yazımız “İnfografik: ERP nedir?”de, ERP yazılımının ne olduğunu bölümleyerek, sistemin iş süreçlerinizi optimize etmekte sizlere nasıl yardımcı olabileceğini aktarmıştık. Aşağıda görebileceğiniz yeni bilgi grafiğimizde ise, işinizin her alanında, depo, satış, muhasebe ve yönetim de dahil olmak üzere, ERP yazılımının nasıl kullanıldığına dair özellikleri özetledik.

ERP yazılımı işinizi nasıl iyileştirir

ERP yazılımı, uçtan uca veri görünürlüğünü sağlayarak çalışanlarınızın iş süreçlerinde performansını artırır ve işletmenizden en yüksek performansı almanızı sağlar.

ERP yazılımı tedarikçilerden, depo-stok yönetiminden ve üretim emirlerinden gelen verileri koordine ederek, depo süreçlerinizi organize eder. Satış ekibiniz de kolayca talep oluşturabilir ve malzemelerin stok durumu ya da üretim sürelerini kontrol edebilir. Dahası ERP yazılımı, verilerin tek bir yerde toplanarak raporlama sürecinin kolaylaşmasına ve yöneticilerin işletme ya da çalışanları ile ilgili performanslarını detaylı takip etmesine imkan sağlar.

ERP Nasıl Kullanılır

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.