ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması), iş süreçlerinizi optimize eden bir çözümdür. ERP yazılımları, firmanın verimliliğinin optimize edilmesi için kaynakların zaman ve miktar olarak planlanmasının en etkin şekilde yapılmasını sağlar. ERP, bu işlevini gerçekleştirirken, iş akışları aracılığıyla süreçlerin optimizasyonunu gerçekleştirir ve kullanıcıların operasyonel veriye erişimini sağlar, bu sayede de işiniz ve organizasyonunuz optimum verimliliğe ulaşır

ERP sisteminiz müşterilerinize ne sunabilir?

ERP sistemi veri görünürlüğünü sağlar ve süreçlerinizi bu bilgi etrafında oluşturmanızı mümkün kılar.

Planlamaya ya da sahne arkasındaki işlerinize ek olarak ERP yazılımı, işinizin bir diğer önemli kısmını da optimize eder: Müşteri iletişimi. ERP sistemi hem müşterileriniz hem de sizin için veri görünürlüğünü artırır ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirir. Bu yapı, kullanıcılarınızın, iş akışlarını gerçek zamanlı olarak işlemesini sağlarken, arz talep dengesi ile birlikte de tedarikçileriniz ile iletişiminizi de hızlandırır.

what-is-ERP-Infographic_Low

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.