İşler her zaman engeller olmadan daha iyi yürür.

Üreticiler, farklı departmanları birbirlerinden ayıran duvarları yıktıklarında, işletmedeki bilgi akışı hızlanır ve işlevsellik hüküm sürer.

entegre

İşletmenizde duvarlar nerelerde?

Üretim ekibi, eğer güncellenmiş bir sipariş ile ilgili önemli verileri kaçırıyorsa, işte bu bir duvardır.

Satış ekibi bir müşterinin son ihtiyaç listesini oluşturmak için geçmiş satınalma bilgilerine güvenemiyorsa, bu da bir duvardır. Ve depo ekibi hızlı bir şekilde yeni gönderinin ne olduğunu ve nereye gitmesi gerektiğini çözemiyorsa; işte size başka bir duvar daha.

Üretim, parçaların toplamından daha büyük birleşik bir bütün oluşturacak şekilde parçaları bir ayara getirmek ise – o halde neden üretim operasyonları aynı şekilde çalışamaz?

abas ERP ile engellere “güle güle” deyin

abas ERP veri iletim kanalları vasıtasıyla çeşitli departmanları birbirine bağlar ve otomatikleştirilmiş özellikler ile sistem genelinde iş akışını hızlandırır.

Siparişlerin doğrusal olarak işlenmesi yerine, tam entegre abas ERP, sahadaki çalışanlar için gerçek zamanlı bilgi güncellemeleri ve mobil uygulamaları sayesinde, üreticilerin anlık olarak çalışmalarına olanak sağlar.

Bu, müşteri için ne anlama gelir? Daha akıllı üretim yönetiminin yanı sıra, abas ERP süreç izleme yetenekleri ile müşterilere önemli iş emri bilgilerini sunar. İşletme kendisi içinse, abas ERP operasyonel verilerden yararlanmak için yeni yollar sunar ve tüm işletme genelinde bu verilerle ilgili önemli gelişmelerin anlık durumlarının görülebilmesini sağlar.

Ayrıca çalışanların ellerindeki bu güçlü yazılım sayesinde siparişleri hızlı bir şekilde işlemeleriyle, abas ERP yazılımı firmalardaki iş gücünü optimize eder ve müşteri ilişkilerine zarar veren hatta verimliliği alt üst eden iletişim bozukluklarını da minimize eder.

Artık yığınlar yok. Takılıp durmak yok. abas ERP ile verimlilik var.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.