2005 yılında faaliyete geçen Kotan Bau Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, yaptığı başarılı çalışmalarla sektöründe Dünyanın önde gelen firmaları arasına girmiştir. 20 yıllık Almanya üretim tecrübesi olan yönetim kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren Kotan Bau Yapı, yapı sektörüne Hava Basınçlı Harç Karıştırma ve Aktarma Makineleri, Perdah Makineleri, Alçı ve Çimento Esaslı Hazır Sıva Makineleri üretmektedir. Ayrıca Kotan Bau Yapı, şap, perdah ve sıva makinelerini profesyonel anlamda Türkiye’de ilk olarak üreten firma unvanına sahiptir.

Dünya standartlarına uygun ürünler üreten Kotan Bau Yapı, çalışmalarını ISO 9001-2008 Kalite Sistem Belgesi ile belgelendirmiş, bütün makinelerine CE Belgesi almış, tasarımlarını ve markalarını tescil ettirmiştir.Başta Almanya olmak üzere Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Üretim ve serviste uzman ekibiyle mutlak müşteri memnuniyeti sağlayan, teknolojiyi de yakından takip ederek bu yolda hep daha iyi çözümleri uygulamayı hedefleyen Kotan Bau Yapı, uzun ve oldukça detaylı bir seçim sürecinden sonra, üretimden veri toplama ile e-Dönüşüm de dahil tüm tedarik zincirini tek bir platformda yönetmek için abas ERP’de karar kıldı.

abas’ın global implementasyon metodolojisi doğrultusunda proje implementasyon sürecinin başlangıcı ile birlikte iki fazda ele alınacak projenin ilk fazında satışsatınalmamalzeme yönetimiplanlama&üretim ve muhasebenin canlı kullanıma geçirilmesi hedeflenirken, projenin ikinci fazında maliyetlendirme ve  servis süreçlerinindahil edilmesi planlanmaktadır.

Sponsored Content

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.