abas ERP

2003 yılından bu yana lazer markalama ve lazer kaynak uygulamalarında ülkemizde, akla gelen ilk isimlerden biri olan Laser Isse, global büyümesini abas ERP ile yönetmeye karar verdi.

abas ERP

Süreçlerini abas ERP ile yönetme kararı alan Laser Isse, lazer markalama ve lazer kaynak uygulamalarında Türkiye’de öncü lazer fason merkezi olarak; lazer teknolojilerinin hızla artan kullanım alanlarında geniş bir yelpazede hizmet vermek amacıyla 2003 yılında kurulmuştur.

Markalama, kesim ve kaynak sistemlerinde Fiber Lazerler, Diyot Pompalı Katı Hal, Nd: YAG, UV, Disk, CO2 gibi farklı lazer çeşitleri kullanarak; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda 2D kesim ve markalama, rulolu kesim sistemleri, robot uygulamaları gibi anahtar teslim çözümler sunmaktalar.

Laser Isse firması, Türkiye’nin yanı sıra, Ortadoğu, Avrupa ve Asya’da birçok ülkeye farklı markaların lazer sistemleri için; lazer lambaları, rodlar, filtreler, aynalar, koruyucu camlar, lensler, flow tüpler, fiber optik kablolar ve koruma gözlüğü gibi lazer yedek parça ve ekipmanlarında; son kullanıcı ve satıcılarına tedarikçi konumundadır.

ABD ve Almanya’daki ofislerinin yanı sıra, toplam da 33 farklı ülkeye ihracat yapan Lazer Isse projelerinin ilk fazında, üretim süreçleri başta olmak üzere, malzeme yönetimiservis yönetimimuhasebesatış yönetimi ve proje yönetimi süreçlerini abas ERP ile yönetmeyi hedefliyor.

abas-sponsor

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 4ooo′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.