OMAKS Ajans ve Matbaacılık; kendini sürekli geliştirip büyümeyi hedefleyen, matbaacılık alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Ürün ambalajında kullanılan blisterden iç kutulara, otomatik dolum hatları ile uyumlu flip-top kutulardan farklı kilit mekanizmalarına sahip kutulara, teşhir amaçlı market-reyon standlarından yüksek mukavemetli ofset sıvamalı ambalajlara ve taşıma kolilerine kadar geniş yelpazede ürünler sunmakta olan OMAKS, ERP yazılımı seçim sürecinin sonunda, dijital dönüşümün temelini abas ERP ile atmaya karar verdi.

omaks

Kurulduğu tarihten bu yana süren, sürekli iyileştirme ve maksimum kalite anlayışı, “ISO 9001:2015, FSC Coc Tedarik zinciri, BRC/iop Gıda Ambalajı Kalite Yönetim Sistemleri” ile belgelenmiş durumdadır. Teknolojiler ve gelişen sistemleri, kurumsal yapılarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Alanında son derece profesyonel ekibi ile, OMAKS kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktadır. Bu istikrarını sürdürmek ve rakiplerinden her zaman bir adım önde olabilmek adına abas ERP sistemi ile baştan sona şeffaflık ve izlenebilirlik sağlamayı hedeflemektedir.

OMAKS ile kardeş firma olan VERPAK AMBALAJ da eş zamanlı olarak abas ERP sistemine geçiş sağlayacak. VERPAK AMBALAJ, bugün birçok farklı sektörlerden, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri için oluklu mukavva ambalaj ürünleri üretmektedir.

OMAKS ile VERPAK AMBALAJ firmaları abas ERP ile çıktığı bu yolda, projelerinin ilk fazında CRMsatış, satınalmamalzeme yönetimiüretim yönetimi vb. standart süreçlerin ötesinde, İleri Planlama ve Çizelgeleme APS, Kalite & Bakım Yönetimi, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye), İş Zekası gibi fonksiyonları da hayata geçirmeyi hedefliyor.

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.600′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 38 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), BPM (İş Süreçleri Yönetimi), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter Entegrasyonu, e-Arşiv, e-İrsaliye) ve B2B Portal/Webshop çözümlerini de sunmaktadır.