Günümüzün hızlı tempolu iş ortamında, piyasada rekabet gücünü koruyabilmek için verimlilik oranlarını yüksek tutmak önemlidir. Şirketinizin güncelliğini ve doğruluğunu artırmanın basit bir yolu süreçlerinizin bazılarını otomatikleştirmektir. Günlük bazda çok yoğun ve bunaltıcı gelmeyen tekrarlanan görevler, aslında uzun vadede çalışanlarınızın zamanlarının büyük bir kısmını tüketiyor olabilir.

otomasyon

abas ERP, günlük görevlerinizi basitleştirmenize yardımcı olan otomasyon araçları sunar. abas Workflow İş Akış Düzenleyicisi, işletme yöneticilerinin iş akış süreçlerini optimize etmelerini sağlayan, belirli kullanıcılar adına otomatik eylemleri gerçekleştirmek için iş akışını sağlayan otomatik görev fonksiyonuna sahip olan bir araçtır. Bu, günden güne değiştirilmesi gerekmeyen, yeterince tahmin edilebilir adımları olan süreçler için oldukça faydalıdır.

abas bilgi sistemleri, otomasyon kullanılarak bir görevi kolaylaştırmak için kullanılabilecek başka bir işlevdir. abas ERP yazılımının içerdiği ve firma ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen bilgi sistemleri ile basit bir ekran içerisinde birden fazla eylemi yönetilebilir, takip eden süreçler tetiklenebilir ve sonuçlar raporlanabilir.

Otomatikleştirilmesi gereken bir süreciniz olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Bir işlemi otomatikleştirmek için, kullanıcının öncelikle otomasyon için nitelikli olacak bir model belirlemesi gerekir. Planlanan otomasyon adımlarının, bir kişinin katılımını gerektiren değişiklik veya uyarlamalara ihtiyaç duymadan her gün aynı olması gerekir. Süreçlerinizi otomatikleştirme, çalışanlarınızın işlemlerini basitleştirme ve zamanlarından tasarruf ettirmenin yanı sıra, bir görevin belli adımlarının manuel olarak tekrar edilmesiyle oluşabilecek hata riskini de azaltır.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.