havacılık

İzmir – Gage Group / Gage Raylı Sistemler

havacılık

Dijital dönüşüm yolculuğunda abas ERP yazılımını seçen Gage Group, nitelikli işgücü ve modern makine parkı ile Hidromekanik, Raylı sistemler ve Havacılık sanayine hizmet veriyor. Cumhuriyetimizin 100. yaşında Türkiye’nin ilk 1.000 ihracatçı firması arasına girmeyi hedefleyen Gage Group çalışmalarını bu yönde sürdürüyor. Bu hedef doğrultusunda 2020 yılında Kemalpaşa İzmir’deki 3. tesisini kuran işletme büyümeye devam ediyor. Havacılık Endüstrisi müşterileri için memnuniyet ve yüksek kalitenin garanti edildiği AS9100 kalite yönetim sertifikasına sahip olan Gage Group, ERP implementasyonuna Gage Raylı Sistemler ile başlayacak.

Kocaeli – Kaya Grup / Kocaeli Kaya Elektromekanik – Racksis & Kaya Pano

 

Kocaeli Kaya Grup, 58 yıllık üretim tecrübesiyle, otomotiv, inşaat, taahhüt, mühendislik, projelendirme, sigorta ve yazılım alanlarında çözümler üretiyor. Yaklaşık 60 senedir varlığını koruyan ve Kocaeli Kaya markasının bugünkü haline gelmesinde önemli bir etkisi olan Kocaeli Kaya Elektromekanik A.Ş, elektrik tesisatından başlayan hizmet serüvenini rack cabinet üretimi gibi çeşitli uluslararası çalışmalarla besliyor. Kalite anlayışını her zaman üst düzeyde tutan, kaliteli çalışan kadrosuna sahip olan firma bunda sonraki süreçlerini abas ERP ile yönetmeye karar verdi.

Firmalar, tasarım ve üretim süreçleri sonunda, müşterilerinin ürünlerini teslim aldıktan yıllar sonra bile herhangi bir sorun yaşadıklarında, çözümü için üründe kullanılan tüm bileşenlerin özellikleri ve gerekli verileri bundan sonra abas ERP ile elektronik olarak kayıt altına alarak, savunma sanayi için önemli bir konu olan izlenebilirliği sağlayacak. Bu verilerin elektronik ortamda saklanması verilere ulaşma hızını artıracağı gibi verilerin kaybolma/kullanılamaz hale gelme riskini de ortadan kaldıracaktır.

Ankara – Ernes Kompozit Teknolojileri

abas ERP ile süreçlerini uçtan uca dijitalleştirecek olan Ernes Kompozit, 2018 yılında, savunma ve havacılık sanayine kompozit parça imalatı, mühendisliği ve takım aparat üretimi amacı ile kuruldu. Firmada kompleks ve uzmanlık gerektiren tasarımlar ve ürünler için ileri kompozit üretim yöntemleri kullanarak kaliteli, ekonomik ve zamanında çözüm üretilmektedir. Gelişmekte olan kompozit sektöründe edinilen üretim ve yönetim tecrübesini ileri taşımak amacıyla ERP arayışına giren firma; müşterilerine yenilikçi ve güvenilir bir ortak olmak amacıyla, seçimini abas ERP’den yana gerçekleştirdi. Bu amaç doğrultusunda istihdam edilen konusunda tecrübeli ve nitelikli personel ile esnek ve verimli çalışma imkanını abas ERP ile pekiştirecektir.

Firmalar, abas ERP ile çıktıkları bu yolda, projelerinin ilk fazında, üretim süreçleri başta olmak üzere, malzeme yönetimiservis yönetimimuhasebesatış yönetimi ve proje yönetimi süreçlerini abas ERP ile yönetmeyi hedefliyor.