Bir asırdan fazla geçmişi olan ve ilk olarak 1992 yılında abas ERP yazılımını (o tarihteki ASCII arayüzü ile) 15 kullanıcı ile Almanya’da kullanmaya başlayan Schmalz Group, bugün Dünya üzerinde 17 farklı lokasyonda 1.000’in üzerinde çalışan ile hizmet vermekte ve başta Almanya Genel Merkez olmak üzere, İsviçre, Hollanda, Fransa, İtalya, İspanya, Çin, Hindistan ve Polonya’da abas ERP yazılımını 300’ün üzerinde kullanıcı ile kullanmaktadır. Son olarak Türkiye ofisinde de abas ERP yazılımını kullanmaya karar veren Schmalz firması 2017 yılının başında canlı kullanıma geçmeyi planlıyor.

Schmalz

Vakum bileşenlerini ve tutma sistemlerini, ergonomik vakum kaldırma sistemlerini ve vakum bağlama sistemlerini kapsayan, komple bir vakum ürün yelpazesine sahip olan Schmalz, İstanbul’da konumlu kendi firması üzerinden müşterilerine direkt olarak, konusunda eğitimli mühendislerden oluşan ekibi ile yerel satış ve servis desteği sunmanın yanı sıra yerel test, eğitim ve kurulum hizmetleri sunuyor. Schmalz Türkiye’nin ERP projesinde, tüm tedarik zinciri yönetimini kapsayan ve global yapı ile entegre bir şekilde yapılandırılacak sistemin, abas Türkiye ekibinin çok uluslu proje uygulama tecrübeleri doğrultusunda kısa sürede canlıya geçmesi öngörülüyor. Türkiye’de abas ERP yazılımı seçimi sonrası Schmalz Türkiye Genel Müdür’ü Sayın Sinan Dündar;

schmalz sinan dündar

Schmalz Vakum Sistemleri, Almanya ve tüm dünya yapılanmasına uygun olarak, Schmalz Türkiye’de de ERP ihtiyacı için kendisine partner olarak abas’ı seçmiş bulunuyor. Schmalz Almanya’nın son derece uzun senelere dayanan abas tecrübesinin ışığında ve abas Türkiye ekibinin profesyonel iş yaklaşımı ile en kısa sürede Schmalz Türkiye’nin iş akış ve planlamalarında daha yüksek verim ve başarılara ulaşacağımıza inanıyorum.

 

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.