SmartWe

SmartWe, günlük çalışmalarınızda sizi ve ekibinizi destekleyen küçük ve orta ölçekli şirketler için uygulama tabanlı bir Cloud CRM çözümüdür. İletişim ve görev yönetimi, merkezi belge depolama, müşteri geçmişi, ekip takvimi, olası satışlar ve fırsatlar – hepsi tek bir merkezi çözümde bir araya getirilmiştir. SmartWe ayrıca, hepsi rekor sürede oluşturulabilecek belgeler ve e-postalar için kişiselleştirilmiş adres formları sağlar.

SmartWe

TÜM CİHAZLARDA TEK ÇÖZÜM

SmartWe Cloud CRM yazılımı iOS, Android, BlackBerry ve Windows gibi tüm yaygın sistemleri destekler. Bu, tüm yaygın cihaz türleri için de geçerlidir. İster PC, ister dizüstü bilgisayar, tablet PC veya akıllı telefon olsun – SmartWe sizinle birlikte çalışır.

HIZLI VE KOLAY (CRM DEMO ILE HEMEN TEST EDIN)

Kişilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde dijitalleştirmek için akıllı sihirbazları kullanın. E-postalarda, belgelerde, kartvizitlerde veya web sayfalarında yer alan iletişim bilgilerini adres sihirbazı ile SmartWe CRM yazılımına anında aktarın.

SMARTWE PROJE İLE PROJELERI YÖNETMENIN EN KOLAY YOLU

SmartWe Proje, en değerli kaynağınızı verimli kullanmanıza yardımcı olur: Zaman! Projeleri aşamalar, iş paketleri ve kilometre taşlarıyla görselleştirebilirsiniz. Ve kaynak planlama uygulaması, darboğazları erken tespit etmenize ve bunları kolayca yönetmenize yardımcı olacak mevcut kapasitelere yakından bakmanızı sağlar. Çalışanlarınız çalışma sürelerini doğrudan proje uygulamasına kaydederek, hedeflenen müşteri raporları ve mevcut hedef performans analizleri için temel oluşturur. SmartWe Proje ile kusursuz proje yönetimi sağlayın.

AKILLI SİHİRBAZLAR İLE SİZE ÖZEL DESTEK

Neden her şeyi kendiniz düşünmelisiniz? Neden kendin için her şeyi buluyorsun? Neden gereksiz yere bekliyorsun? SmartWe sihirbazlarının size yardımcı olmasına izin verin. Adres Sihirbazı adresleri hızla oluşturur. Posta Sihirbazı postaları çocuk oyuncağı gibi birleştirir. İlişki Sihirbazı dikkatinizi fırsatlara ve risklere çeker. Akıllı Arama Sihirbazı sadece sizin için düşünmekle kalmaz, ileriyi düşünür.

ŞAŞIRTICI DERECEDE BASİT

Mevcut iş süreçlerinizi sadece 3 küçük adımda değiştirin ve SmartWe Cloud CRM yazılımını hemen web sitesindeki formu doldurarak 2020 sonuna kadar ücretsiz kullanmaya başlayın.

SmartWe