Eğer sınırlı bir ERP yazılımınız varsa ve normların dışında bir iş yürütüyorsanız, kullandığınız sistemin firmanızın büyüklüğüne uygun olmadığını hissedebilirsiniz. Özel süreçleriniz, alışılmıştan farklı imalat ihtiyaçlarınız ya da belki gelecek için iddialı büyüme planlarınız olabilir. Bu durumların herhangi birinde, “her-şeye-uygun” denen çözümlerin gelişiminize yetişmeleri mümkün olmayacaktır. Genel ERP yazılımları daha geniş bir müşteri portföyüne hitap etmek için derinlik ve esneklikten feda etme eğilimindedirler. Bu da işinizin can alıcı fonksiyonlarında hatalara yol açabilir.

klostrofobi

abas ERP yazılımı bu sorunu nasıl çözüyor?

abas ERP işinizin benzersiz süreçlerini karşılayan, bilgi sistemlerini ve kullanıcı raporlarını oluşturmanıza izin veren özelleştirilebilir bir çözümdür. abas ERP ile, basit ve karmaşık iş süreçlerinizin hepsi için ne kadar ihtiyaç duyuyorsanız o kadar az ya da çok özelleştirme yapabilirsiniz. Yazılımın üst düzey esnekliği, kolay güncelleme işlemi doğrultusunda uzun vadeli sürdürülebilirliği korurken, bulunduğunuz pazardaki en son iş gereksinimlerine adapte olmanızı sağlar.

Günümüzde üretim yapan firmalar, özelleştirilmeye ihtiyaç duyan karmaşık ürün ve süreçlere sahipler ve abas ERP yazılımı tam da bu noktada üretim yapan firmalara destek olmaktadır.

Sponsored Content

abas-sponsored

29 ülkede, 65 iş ortağı ve 1.000’den fazla danışmanı ile 3.500′den fazla Küçük ve Orta Ölçekli (KOBİ) müşterisine 35 yıldır hizmet sunan abas, ürünü olan abas ERP ile müşterilerine standart ERP modüllerinin yanı sıra CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mobil Çözümler, Business Apps, BI (İş Zekası), APS (İleri Planlama Çizelgeleme), DMS (Doküman Yönetim Sistemi), Proje Yönetimi, Konfigüratör, e-Fatura, e-Defter ve Webshop çözümlerini de sunmaktadır.