vespro

Vespro, 25 yılı aşkın bir süredir hem yerel hem de uluslararası pazarlara hizmet veren proses ekipmanı tasarlama ve imalat konusunda faaliyet göstermektedir. Ekipman üretimi, detaylı mühendislik ve yerinde kurulum gibi ürün ve çözümler sunan Vespro, dijital dönüşüm yolcuğunu abas ERP ile yönetme kararı aldı.

vespro

Vespro, kimya endüstrisi için güvenilir bir proses ekipmanı üreticisi konumundadır. Ürün portföyü, 316L / 316Ti, 904L, dubleks ve süper dubleks çelikler, Alloy 31, Monel, Inconel ve P11, P22, P91 gibi alaşım malzemelerine kadar uzanır. Vespro, kimya endüstrisine iki kısımda hizmet verirken (genel kimya ve ince/ilaç), beş temel pazarda faaliyet göstermektedir: Gübreler, sülfürik asit, klor-alkali ve tuzlar, ilaç / biyoteknoloji ve kağıt sanayi. Hizmet verilen diğer alanlar arasında biyoyakıtlar, petrol&gaz ve temel kimyasallar da sayılabilir.

vespro

Vespro’nun global müşterileri arasında Almanya, İsviçre, Avusturya, Fransa ve Finlandiya’da tanınmış kimyasal üreticileri ve teknoloji sağlayıcıları bulunmaktadır. Avrupa, Orta Doğu, Asya, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’ya da ekipman tedariği sağlamaktadır.

Vespro abas ERP ile çıktığı bu yolda, projenin ilk fazında Satış Yönetimi ve CRMSatınalmaPlanlama, Üretim, Kalite YönetimiDepo YönetimiMalzeme Yönetimi ve Muhasebe&Finans gibi baştan sona tüm süreçleri yönetmeyi planlıyor.