IAS, kendi bünyesinde geliştirdiği canias ERP yazılımının yeniliklerini, canias ERP Live etkinliği kapsamında aday ve müşterilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. canias ERP Live, İstanbul ve İzmir ’den sonra şimdi de Ankaralılarla buluşmaya hazırlanıyor.

live

1989 yılında Almanya’nın Karlsruhe şehrinde kurulmuş olan IAS (Industrial Application Software), dinamik ve yenilikçi Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

1997 yılında iş süreçlerini kodlamak için özel tasarladığı “TROIA Yazılım Geliştirme Platformu”ndaki; sınırsız esneklik, açık kaynak kodu ve nesne tabanlı yazılım mimarisi ile ERP sektöründeki rekabetçi üstünlüğünü sağlamakadır.

live 2

Farklı sektörlerde geliştirilen kapsamlı ERP projeleri çerçevesinde yazılım geliştirme ve uygulama aşamalarında 30 yıla yaklaşan tecrübesi ile birlikte IAS, global ERP firmaları arasındaki yerini almıştır. IAS canias ERP yazılımı sayesinde bugün; Dünya çapında 28 ülkede, 50’den fazla partner ile 800’den fazla müşteriye ERP çözümleri sunmaktadır.

IAS, 8 Mart 2018 Perşembe günü JW Marriott Hotel Ankara’da gerçekleştireceği canias ERP Live etkinliği ile, katılımcılarını canias ERP yazılımının sunduğu tüm yenilik ve avantajlardan haberdar olmaya davet etmektedir.

live 3

canias ERP Live etkinliği açılış sunumunu, IAS Genel Müdürü Behiç FERHATOĞLU yapacaktır. Açılış sunumu ardından Türkiye Noterler Birliği Bilgi Teknolojileri Müdürü Necati Etlacakuş “ERP Seçimi ve Sürdürülebilirlik” başlıklı bir sunum gerçekleştirecektir. Etkinlik, canias ERP ’nin yeniliklerinin tanıtılacağı sunumlarla devam edecektir. Etkinliğe kamu ve özel sektörden üst düzey yöneticiler katılım sağlayacaktır.