Mikro Yazılım ve e-ticaret alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin yolu açılıyor.

ticimax

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım sağlayıcılarından Mikro Yazılım, “Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası” konsepti çerçevesinde hayata geçirdiği işbirliği ile, kendi ürünlerini kullanan ve büyümek isteyen şirketlere e-ticaretin önünü açarak büyümelerini desteklemeyi hedefliyor.

Bu kapsamda Mikro Yazılım ve yine e-ticaret sektörünün önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatı KDV dahil 1.800 TL olarak anons edildi.

Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Yazılım e-ticaretin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabilecek.

Mikro Yazılım ve Ticimax’lı e-ticaret’in Mikro Yazılım kullanıcılarına sunduğu avantajlar nelerdir?

Firmalar;

  • 1 günde e-ticaret sitesi açıp satışlara başlayabiliyor.
  • Bulut e-ticaret altyapısının gücü ile güncel ve güvenli bir e-ticaret sitesine sahip olabiliyorlar.
  • E-ticaret sitesine sınırsız ürün, kategori ve içerik ekleyebilirler.
  • Farklı pazarlama araçlarıyla satışlarını artırabilirler.
  • Gelişmiş SEO uygulaması sayesinde arama motorlarında hızlıca üst sıralara çıkabiliyorlar.
  • Sosyal medya entegrasyonları ve üye olmadan alışveriş olanağı ile hızlıca sipariş alınabiliyor.
  • Kendi üye ve bayilerine özel indirim sunabilme olanağına sahip oluyorlar.
  • Tüm cihazlara göre kendini boyutlandıran responsive temalarla, mobil ziyaretlerini satışa döndürebilirler.
  • 7/24 teknik destek ve acil yardım hattını arayarak yardım alınabilir.
  • Ayrıca ücretsiz paket eğitimlerine katılarak Ticimax’ın yüzlerce modülünü daha aktif kullanabilme olanağı bulunmakta.

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan TOMUŞ, geliştirilen işbirlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunları söyledi: “Mikro Yazılım olarak, marka vaadimiz “Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım.” Bu kapsamda, bir yazılım firmasından daha fazlası olarak konumlanarak, kullanıcılarımıza yönelik bir avantajlar dünyası yarattık. Söz konusu avantajlar dünyası, yazılım olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, büyümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı müşterilerimize sunuyor. Bu şekilde kendi ürün ve hizmetlerimizi de müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şirketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

ticimax

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası’nda Elektrik Daha Ucuz!

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası, yine katma değerli ikinci bir uygulama olarak Dinamo Elektrik ile işbirliğine gitti. Mikro Yazılım ve Dinamo Elektrik işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcıları 1 yıl boyuncu elektriklerini %14 indirimli alıyorlar. Üstelik ister işyerlerinde, ister evlerinde kampanyadan yararlanabiliyorlar.

ticimax

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası Nedir?

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası, Mikro Yazılım’ın kendi müşterilerinin büyümesini destekleyecek nitelikte geliştirdiği her türlü fırsat, avantaj ve işbirliğini kapsar.

Firmalara kurumsal ve ticari yazılımlar sunan Mikro Yazılım; özellikle ekonominin dinamiği niteliğinde gördüğü KOBİ’lerin büyümesini desteklemek amacıyla, kendi faaliyet alanında kullanıcılarına avantajlı uygulamalar, fırsatlar ve işbirlikleri geliştirmeyi ilke olarak benimsemiştir. Bu kapsamda, Mikro Yazılım, bir yazılım firması olmasının ötesinde, KOBİ’lerin büyümesini sahiplenen katma değerli bir yazılım firması olarak konumlanmaktadır.