Mikro Yazılım, “Eğitim Yılı” olarak anons ettiği 2016 yılında, online eğitim platformu Akademikro ya yaptığı büyük yatırımın ardından, sınıf içi eğitimleri de başlatarak eğitim alanındaki yatırımlarına devam ediyor.

akademikro

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, 2016 yılını eğitim yılı olarak değerlendireceğini anons etmiş eğitim platformu markası olan Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek çok kapsamlı bir online eğitim platformu haline getirmişti.

Mikro Yazılım, Akademikro’ya yaptığı büyük yatırımın ardından, yılın son çeyreğinde sınıf içi eğitimlerini de başlatarak eğitim konusundaki çalışma ve yatırımlarına son hızla devam ediyor.

Mikro Yazılım’ın ağırlıklı olarak iş ortaklarına yönelik başlattığı sınıf içi eğitimleri genel olarak şu konu başlıklarını kapsıyor: Etkili iletişim teknikleri, müşteri hizmetlerinde kalitenin artırılması, müşteri memnuniyetinin artırılması, başarılı ilişki yönetimi ve kazan kazan stratejisinin benimsenmesi.

akademikro

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan TOMUŞ eğitimin hizmet kalitesindeki etkisini şu sözlerle ifade etti: “2016 yılı Mikro Yazılım olarak bizim özellikle eğitime yatırım yaptığımız bir yıl oldu. Online eğitim platformumuz olan Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek yepyeni bir online eğtim, sınav ve sertifikasyon programı başlattık. Yılın son çeyreğinde eğitim konusundaki iddiamıza, sektörün önemli isimlerinden bir eğitmenle sınıf içi eğitimleri de başlatarak devam etmekteyiz. Eğitim programlarımızın sonunda en büyük hedefimiz, hizmet kalitesindeki farkımızı ortaya koymaktır.”