parekende günleri

2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu olan ve uluslararası alanda da sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri, bu yıl 1-2 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşecek.
perakende günleri
Kendi alanında lider olan fuar katılımcıları ve sektörün üst düzey yöneticileri için ortak buluşma noktası olan Perakende günleri 2022’de katılımcılar, Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacıları dinleme fırsatı bulacak.
Türkiye’nin en prestijli iş dünyası organizasyonu olan Perakende Günleri 2022’ de Nebim’ de sponsor olarak yerini aldı.
Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım üreticilerinden olan Nebim, Perakende, toptan satış ve üretim sektörleri için ERP ve mağazacılık yazılımları geliştiriyor. 1966’dan beri süregelen deneyimi ile; özellikle hazır giyim, büyük mağazacılık, ev tekstili, halı, mobilya, züccaciye, optik, kozmetik, aksesuar ve diğer perakende sektörlerinde uzmanlaşmış durumda.
Son yıllarda yurt dışı yayılım faaliyetlerine de hız veren Nebim, bu bağlamda çok sayıda ülkede yurt dışı çözüm ortakları ve müşteriler kazandı. Nebim, yurt dışında yayılmaya devam eden yerli markaların yurt dışı açılımlarında gittikleri ülkelerdeki yazılım ihtiyaçları kapsamında yerelleştirme çalıştırmalarını da tamamlayarak Nebim V3 ile yazılım desteğini sürdürmeye ve markaların yurt dışındaki operasyonlarında da verim artırmaya devam ediyor.
Perakende Günleri 2022’de oturum sponsoru olan Nebim, Perakende Günleri’nin ikinci gününde saat 14:45’te gerçekleşecek oturumunda, Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı ve dünyada 99 farklı ülkede faaliyet gösteren küresel ECCO ailesinin Ortadoğu ve Afrika Bölge Direktörü Necati Deniz Erda, UAE’de gerçekleştirdikleri operasyon ile ilgili deneyimlerini paylaşacak. Aynı zamanda ECCO’nun UAE ve Türkiye’de kullandığı Nebim çözümleri hakkında bilgi verecek.
Ayrıca ziyaretçiler, Nebim’ in standını ziyaret ederek Nebim’in sektörel çözümlerini yakından inceleme fırsatı bulacaklar.
Nebim Oturum Bilgileri:
Oturum Günü: 2 Haziran 2022 Perşembe
Oturum Saati: 14:45 – 15:05
Oturum Salonu: Salon 1- Hall 4