abalıoğlu

Orhan Abalıoğlu tarafından Türkiye’nin ilk özel yem üretim tesisinin kurulması ile başlayan Abalıoğlu Balık ve Gıda A.Ş’nin yolculuğu bugün birçok başarıya imza atarak devam ediyor.

“Abalıoğlu Yem Soya ve Tekstil Sanayi A.Ş.” unvanı altında Yem, Piliç, Yumurta, Su Ürünleri, Besicilik ve Mama iş kollarında faaliyet gösteren şirketleri ile uzun yıllar Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşu içinde yer alan firma, her geçen gün büyüyor. 2020 yılı mayıs ayında alınan karar doğrultusunda, Abalığolu grubunun Su Ürünleri, Yumurta, Besicilik ve Mama faaliyetleri Sayın Ender Abalıoğlu’nun liderliğinde yönetilmek üzere “Abalıoğlu Balık ve Gıda Ürünleri A.Ş.” bünyesinde birleştirildi ve şirket merkezi Denizli’ye taşındı.

abalıoğlu

Abalıoğlu CaniasERP ile Süreçlerine Verim Katacak

Gelişen teknoloji ile birlikte değişen iş dünyasının yeni kurallarına hızla adapte olan Abalıoğlu Balık ve Gıda A.Ş, dijital dönüşüm için adım atmaya karar verdi. CoreSys ile dijital dönüşüm yolculuğunda yürüme kararı alan Abalıoğlu, bugün 70 kullanıcı ile serüvenine başladı. Önümüzdeki hafta başlanacak olan projenin kısa sürede tamamlanarak, bir an önce iş süreçleri üzerinde etkisinin görülmesi beklenirken, yarım asırlık bir kuruluş olan Abalıoğlu CaniasERP ile süreçlerine hem verim katacak hem de hızlandıracak.

Her iki firmanın sektöründe lider konumda yer alması ile birlikte yakın zamanda bir başarı hikayesine daha imza atılacak.

CoreSys Hakkında

2012 yılında “Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda müşterilerine dijitalleşen dünya piyasalarında dönüşüme yardımcı olmak” ilkesiyle yola çıkan CoreSys Endüstri Yazılımları, geçen 9 yıllık süreçte CANIASERP yazılımı sahibi IAS firmasının en büyük çözüm ortaklarından biri olmuştur. Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi ile Levent Bayoğlu liderliğinde 10 kişilik ekibi ile 7/24 müşterilerine destek veren ve sürekli kendini geliştiren Coresys Endüstri Yazılımları müşterilerinin büyümesini ve gelişmesini hedeflemiştir.