dijital

Dijital Dönüşüm, iş dünyası açısından son birkaç yılın belki de en önemli kavramlarından biri. COVID-19’un hayatımıza bir anda girmesi ile birlikte, trend olma halini bir zorunluluğa bırakan Dijital Dönüşüm, bugün işletmelerin hayatta kalabilmek için arayışa girdikleri ve belki de en çok aranan kelimelerden birine dönüşmüş durumda. Bu zorlu süreç öncesinde işletmenizin öncelikleri arasında dijital dönüşüm yoksa ve şu an hızlı ve etkili bir çözüm arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Bu yazımızda, dijital dönüşüm için henüz adım atmamış olan ya da var olan sisteminin niteliklerinden memnun olmayan işletmeler için bir acil durum planı hazırladık.

İhtiyaçlarınızı Belirleyin

Yazılım endüstrisi her geçen gün büyüyen yapısı ile birlikte birçok alternatif sunuyor. Bu alternatifler arasından sizin için en doğru araçları bulmak, en az uygulama aşaması kadar zor ve bir o kadar da özen gerektiriyor. Kısa süre içinde başarılı bir seçim yapmak istiyorsanız, pandemi süreci size bir fırsat yaratmış olabilir. Bu süreçte en çok ihtiyaç duyduğunuz uygulamalar nelerdi? Uzaktan çalışma modeli için uygun bir altyapınız var mı? Ya da en büyük sorunu muhasebe konusunda mı yaşadınız? İhtiyaçlarınızı belirlemeniz için mükemmel bir dönemdesiniz!

Pahalı Olanı Değil, İhtiyaçlarınıza Uygun Olanı Seçin!

Yazılım söz konusu olduğunda çoğu zaman işletme sahipleri, büyük bir yatırım yapmaları gerektiğini düşünür. Oysa ki günümüzün sunduğu alternatifler arasında hem mali açıdan uygun hem de ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilecek araçlar bulabilirsiniz. Bütün bir sistem yerine önce en çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda bir dönüşüme gidebilirsiniz. Eğer ihtiyaçlarınızın tümüne yanıt verecek bir sistem arıyorsanız ve yatırımın geri dönüşü sizi endişelendiriyorsa, demoları kullanarak, sistemin sizin için uygun olup olmadığını test edebilirsiniz.

Esnek Bir Yazılımla Geleceğe Hazırlanın!

İçinde bulunduğumuz süreç, birçok işletmeyi hazırlıksız yakaladı. Var olan sistemleri ile pandemi öncesinde sorunsuz bir şekilde çalışan birçok işletme, bu süreçte sistemlerinin yetersiz olduğunu fark etti. Özellikle on-premise sistemler, pandemi döneminde birçok işletme için yeterince verim sağlayamadı. Bu örnekten hareketle, bulut sistemlerin geleceğin iş dünyasında çok daha etkili olacağını söyleyebiliriz. Seçiminizi yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Sadece bugünü değil, yarını da düşünerek Canias ERP gibi esnek bir yazılıma yatırım yapmanız durumunda, her türlü kriz anında rotanızı istediğiniz yöne çevirebilir ve büyük dalgalardan diğer işletmelere nazaran daha az etkilenirsiniz.

Danışmanlığın Önemini Göz Önünde Bulundurun!

Dijital dönüşüm, uzun ve zorlu bir yolculuk. Bu yolculuğa çıkarken, iyi bir rehbere sahip olmanız, hem sistemin işletmenize çok daha iyi uyum sağlamasına hem de yazılımdan maksimum verim almanıza olanak tanır. Bir an önce sisteminizi canlıya almak ve sorunsuz bir şekilde yeni normale uyum sağlamak istiyorsanız, doğru yazılım kadar doğru bir danışmanlık desteği seçimine de özen göstermenizde fayda var.

Sektörde sahip olduğu 20 yıllık tecrübe ile CoreSys, dijital dönüşüm yolculuğunuza eşlik etmeye hazır! CoreSys’in kurucusu Levent Bayoğlu’nun da dediği gibi; ‘Dijital dönüşüm için bugün geç değil ama yarın geç olabilir’

Geç olmadan ilk adımı atmak için CoreSys‘e ulaşın!